کد خبر: ۶۲۶۸۳۳۲
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
مدیرعامل فرودگاه همدان خبر داد؛

مدیرعامل فرودگاه همدان ازپرواز هواپیماهای پهن‌ پیکر کرمانشاه از فرودگاه همدان خبر داد.

انتقال پرواز های فرودگاه کرمانشاه به فرودگاه همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ سهراب کلوندی مدیر عامل فرودگاه همدان در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان همدان، گفت: با توجه به تعمیر باند پروازی در فرودگاه کرمانشاه، در حال حاضر پرواز هواپیماهای پهن پیکر این استان از فرودگاه همدان انجام می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت فرودگاه همدان خاطر نشان کرد: با توسعه باند فرودگاه امکان فرود هواپیماهای پهن پیکر در فرودگاه همدان وجود دارد به طوریکه از این فرودگاه علاوه بر حجاج همدانی حجاج کردستان هم به مکه اعزام میکند.

مدیرعامل فرودگاه همدان افزود: در بین 20 فرودگاهی که اعزام حجاج را انجام داده، همدان رتبه  هفتم کشور از نظر تعداد پرواز و زائر را داشته است.

کلوندی ادامه داد: توسعه ترانزیت با ظرفیت 500 تا 600 نفر، توسعه نمازخانه فرودگاه و احداث سرویس‌های بهداشتی برای استقبال‌کنندگان و بدرقه‌کنندگان از جمله فعالیت‌های انجام شده درفرودگاه  همدان است.

وی از اجرای مانور عملیاتی این فرودگاه در 26 مهرماه به منظور سنجش توانایی ماشین‌‌آلات و نیروهای انسانی فرودگاه و دستگاه‌های اجرایی خبر داد و گفت: بر اساس قوانین جهانی فرودگاه‌ها ملزم به اجرای مانورهایی در طول سال هستند در همین راستا نیز فرودگاه همدان مانورهایی به صورت 6 ماهه، سالیانه و دو سال یکبار اجرا می‌کند.

انتهای پیام/ص.ف

انتقال پرواز های فرودگاه کرمانشاه به همدان

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی