کد خبر: ۶۲۶۸۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴

پس از آنکه دروازه بان شماره یک سالهای اخیر استقلال با حضور شفر به تمرینات بازگشت، دروازه بان جوان آبی‌پوشان در مورد جدایی‌اش با مدیرعامل باشگاه گفتگو کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛   پس از اتفاقاتی که در اواخر حضور منصوریان در استقلال رخ داده بود و مهدی رحمتی موقتاً از تیم اخراج شده بود، حسین حسینی به عنوان دروازهبان اول استقلال حراست دوازه آبی پوشان را بر عهده گرفته بود.

حسینی از استقلال جدا می‌شود؟

حسینی که امید داشت با رفتن رحمتی از استقلال دروازه بان شماره یک این تیم شده و این فصل درون دروازه به صورت ثابت قرار بگیرد در سه روز گذشته و به هنگام بازگشت رحمتی به تمرینات، مطمئن شد که باز هم باید تا پایان فصل و در صورت ماندن رحمتی نیمکت نشین بماند.

دروازه بان دوم استقلال که از این وضعیت ناراضی است بعد از پایان تمرین روز گذشته، جلسه ای را با مدیرعامل باشگاه برگزار کرد و حتی گفته شده است که به افتخاری اعلام کرده که اگر قرار است شرایط به این گونه باقی بماند رضایت نامه اش را دریافت کند تا به تیمی برود که بتواند در آن به طور کامل بازی کند.

حالا باید دید آیا با توجه به نزدیک بودن دربی مسئولان استقلال، رحمتی را نگه خواهند داشت یا او از استقلال می رود و یا اینکه حسینی که از نیمکت نشینی ناراضی است رضایت نامه اش را دریافت و از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد.

منبع:مهر

انتهای پیام/

احتمال جدایی دروازبان جوان آبی پوشان از استقلال

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر