کد خبر: ۶۲۶۸۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۱

در اثر ترمز ناگهانی راننده یکی از خودروهای عبوری که از رانندگی زن شوکه شده بود، چهار خودروی دیگر شدیدا با یکدیگر تصادف کردند.

رانندگی خلاف جهت زن چینی در اتوبان همه را شوکه کرد! فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی از دوربین داش کم یک خودرو در چین تهیه شده است رانندگی عجیب یک زن چینی را در یکی از بزرگراه‌های این کشور به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می شود  در حالی که خودروها با سرعت در  اتوبان در حال حرکت هستند این زن دقیقا در خلاف جهت اتوبان مشغول رانندگی است. در حالی که باران نیز به شدت می‌بارد و دید راننده ها را کم کرده، راننده زن با وجود تخلف عجیبش با فریاد زدن از سایر راننده ها می خواهد که به وی اجازه عبور دهند.

در این لحظه همسر این زن که در صندلی عقب خودرو خواب بود ناگهان از خواب بیدار و از رانندگی عجیب زن خود شوکه می شود. در این ویدئوها صدای این مرد که در حال جر و بحث با زنش است شنیده می شود.

 رانندگان خودروهایی که از روبرو به سمت وی در حال حرکت هستند در حالی که با دیدن این صحنه دچار شوک و حیرت شده اند سعی می‌کنند  با احتیاط از کنار خودروی وی عبور کنند. اما در ادامه بر اثر ترمز راننده یک خودرو که گویا با دیدن این صحنه دچار شوک شده ناگهان چند خودروی دیگر از عقب به خودروی این مرد برخورد کرده و باعث برخورد شدید خودروی وی به ماشین این زن می شوند.

 گفته می شود این زن به دلیل ورود به مسیر اشتباهی با دور زدن در این اتوبان تلاش می کرد با طی  مسیر در خلاف جهت این اتوبان خود را وارد مسیر مورد نظرش کند. این اتفاق در یکی از بزرگراههای " جینگژو " در استان " هوبئی " چین رخ داد.

 گفتنی است؛ پلیس پس از حضور در صحنه تصادف ضمن توقیف گواهینامه این زن، او را به پرداخت 22 یورو جریمه کرد.

انتهای پیام/

رانندگی عجیب یک زن در بزرگراهی در چین همه را شوکه کرد

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر