کد خبر: ۶۲۶۸۷۴۳
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: ۲۵ دستگاه ATM در روستاهای استان اردبیل نصب می‌شود که از این تعداد سه مورد سهم شهرستان پارس‌آباد است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، بهروز رزمی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل افزود: شهرهای پارس‌آباد و اصلاندوز تحت پوشش نسب چهارم تلفن همراه قرار دارند و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان امسال شهرهای دیگر شهرستان نیز از این امکان بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به پروژه نصب یک هزار دستگاه ATM روستایی پست بانک در کشور و اختصاص 25 دستگاه از این تعداد به استان اردبیل گفت: از 25 دستگاه اختصاص یافته به روستاهای استان اردبیل، تعداد 3 دستگاه به روستاهای شهرستان پارس‌آباد تعلق یافته که در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهند رسید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به مطالعات صورت گرفته و احصا مشکلات ارتباطی شهرستان پارس‌آباد و مشکلات رومینگ مرزی در منطقه افزود: خوشبختانه در این شهرستان به صورت جدی با مشکل رومینگ مرزی مواجه نیستیم و در این زمینه استانداردهای بین‌المللی رعایت شده است.

رزمی در مورد رفع مشکل رومینگ مرزی در مناطق برخوردار بیان کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده با فرمانداری شهرستان و صدا و سیمای مرکز اردبیل، برنامه‌هایی توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برای فرهنگسازی و آموزش تنظیم دستی شبکه‌های تلفن همراه تهیه شده و آماده پخش است.

وی با اشاره به فضای نامناسب کسب و کار و نبودن امکان اشتغال دولتی در کشور اظهار کرد: دولت موظف شده تا در حوزه فضای مجازی با رویکرد جدیدی آغاز به کار کند و از تعداد 960 هزار فرصت شغلی که مقرر شده تا در سال 96 در کشور ایجاد شود، 130 هزار فرصت شغلی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود.

وی تصریح کرد: در آینده نزدیک با همکاری فرمانداری شهرستان نخستین نشست توسعه اشتغال و کسب و کار در حوزه ICT در شهرستان پارس‌آباد برگزار و رویکردها و زمینه‌های حمایتی وزارت در این حوزه بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/ح

نصب یک هزار دستگاه ATM روستایی پست بانک در کشور

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی