کد خبر: ۶۲۶۸۸۱۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
مدیر اجرایی حرم مطهر محمد هلال بن علی (ع) آران و بیدگل

مدیر اجرایی حرم مطهر محمد هلال بن علی (ع) آران و بیدگل گفت: حدود 12 هزار گردشگر خارجی از کشورهای مختلف در 6 ماهه نخست سال جاری از این امامزاده بازدید کردند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سید جواد تکیه  افزود: حضور راهنمایان گردشگری 39 کشور جهان در قالب کنوانسیون 2017 طی بهمن سال گذشته به این آستان مقدس، موجب رشد فزاینده ورود گردشگران خارجی به این امامزاده شده است.

وی افزود: تصویر کشیدن این امامزاده در رسانه ها و پایگاه های اینترنتی خارجی نقش زیادی در معرفی آستان داشت، به طوری که مجله فرانسوی 'تراول' امامزاده را به عنوان چهل و هشتمین نقطه با ارزش و دیدنی دنیا معرفی کرده بود.

مدیر اجرایی حرم مطهر محمد هلال بن علی (ع) آران و بیدگل بیان کرد: روزانه به طور میانگین 60 گردشگر خارجی از کشورهای اسلامی و غیر اسلامی از این امامزاده بازدید می کنند که بیشتر آنها از کشورهای اروپایی هستند.

او اضافه کرد: بازدید گردشگران خارجی از این امامزاده در دهه نخست محرم امسال نیز 100 درصد افزایش داشت که نتیجه تبلیغات و برنامه ریزی های گسترده برای رونق گردشگری مذهبی می باشد.

تکیه همچنین گفت: برنامه هایی برای تبدیل این آستان مقدس به قطب گردشگری مذهبی کشور در حال تدوین است که در مورد آن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

 

بازدید گردشگران خارجی از امامزاده هلال بن علی(ع) آران و بیدگل 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی