کد خبر: ۶۲۶۹۵۸۷
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵

فرمانده انتظامی رودبار جنوب گفت : پاسداری از امنیت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی افتخاری بزرگ برای سبزپوشان عرصه نظم و امنیت است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  ،سرهنگ رضا فیروز بخت فرمانده انتظامی رودبار جنوب گفت : پاسداری از امنیت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی افتخاری بزرگ برای سبزپوشان عرصه نظم و امنیت است.

وی افزود : پلیس امروز مردمی، مقدر و حافظ امنیت و حریم ولایت است.

این مقام ارشد انتظامی  یادآور شد: بر کسی پوشیده نیست که نعمت امنیت یکی از ضروریات زندگی بشر است چراکه بدون آن انسان توانایی ادامه زندگی را ندارد.

فیروز بخت بیان کرد:رهنمودها و پشتیبانی های رهبری عزیز و فرزانه انقلاب و همچنین تلاش مستمر و شبانه روزی سبزپوشان عرصه نظم و امنیت و همکاری صمیمانه و نزدیک دیگر نهادهای نظامی و امنیتی با پلیس، باعث شده تا امنیتی مثال زدنی در سطح کشور داشته باشیم.

فرمانده انتظامی رودبار جنوب مشارکت اجتماعی مردم در ارتقا امنیت را بسیار ضروری دانست و اظهار کرد : مردم با همکاری خود با پلیس می توانند بستر ارتقا امنیت و به دنبال آن شکوفایی اقتصادی و در نهایت افزایش رفاه را در جامعه فراهم نمایند.

فیروز بخت با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس رودبار جنوب در یک سال گذشته گفت: در حال حاضر امنیت مطلوبی در شهرستان رودبار جنوب وجود دارد که از تمامی شهروندان به جهت همکاری خوب با پلیس قدر دانی میکنم.

انتهای پیام /ی

پاسداری از امنیت از مهمترین وظایف پلیس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر