کد خبر: ۶۲۷۷۳۰۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۷

وزیرکشور ایتالیا درباره احتمال ورود تروریست‌ها به همراه آوارگان از تونس به این کشور هشدار داد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری شین هوا، وزیر کشور ایتالیا در دیدار با شهردار شهری در جنوب این کشور درباره احتمال ورود تروریست‌ها به همراه آوارگان از تونس به این کشور هشدار داد.

روبرتو آماتونا، شهردار پوزالا در جنوب شرق سیسیل پیش‌تر نگرانی‌های خود را درباره احتمال وجود شماری از افراد جنایتکار در بین آوارگان ناشی از جنگ و بدبختی در تونس که به ایتالیا آمده‌اند، به مارکو مینیتی، وزیر کشور ایتالیا اطلاع داده بود.

وزیر کشور ایتالیا گفت: مهاجرت از تونس در کنار احتمال نفوذ نیروهای تکفیری و تروریست، نگرانی‌هایی به همراه آورده است.

وی به شهردار پوزالا اطمینان داد، دولت ضمن حمایت از این شهر، نیروهای نظامی و امنیتی دریایی و مبارزه با مهاجرت های غیر قانونی را تقویت خواهد کرد.

این در حالی است که سخنگوی وزارت کشور ایتالیا از ارائه جزئیات بیشتر اقدامات امنیتی دولت جهت مقابله با بحران مهاجرت به این شهر خودداری کرد.

اماتونا همچنین با اشاره به ورود 140 مهاجر تونسی که رفتار برخی از آنان عجیب و غریب بود، از نظارت بیشتر امنیتی بر گروه‌هایی با ظواهر متفاوت که در روزهای اخیر وارد خاک ایتالیا شده‌اند خبر داد.

براساس اظهارات وزیر کشور ایتالیا، علی رغم ورود 107 هزار و 772 مهاجر به ایتالیا از اول ژانویه تاکنون، شمار مهاجران در این کشور در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته 25 درصدکاهش یافته است.

انتهای پیام/

هشدار درباره احتمال ورود تروریست ها به خاک ایتالیا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر