کد خبر: ۶۲۷۸۰۱۳
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر:

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهرگفت: ۱۶ تن برنج قاچاق که در یک دستگاه تانکر سوخت رسان جاسازی شده بود، با تلاش پلیس استان بوشهر کشف شد.

۱۶ تن برنج قاچاق در عسلویه کشف شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، سرهنگ فرج شجاعی در دیلم با بیان اینکه تمام محور‌ها و نقاط مختلف استان بوشهر به امکانات کشف قاچاق کالا مجهز شده است اظهار داشت: با توجه به اشراف اطلاعاتی پلیس، هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر برای قاچاق کالا امن نیست به‌گونه‌ای که در کوتاه‌ترین زمان گرفتار قانون می‌شوند. فعالیت قاچاق در استان بوشهر تحت رصد پلیس قرار دارد. در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تشدید مبارزه با قاچاق تمام محور‌ها و نقاط مختلف استان بوشهر تحت رصد پلیس قرار دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با بیان اینکه کشف کالای قاچاق در نیمه نخست امسال افزایش دارد افزود: در نیمه نخست امسال با متلاشی شدن باند‌های قاچاق ۱۶۶ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد که افزایش ۶۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

سرهنگ شجاعی از متلاشی شدن باند قاچاق کالا‌ها و ابزارآلات ضد فرهنگی در دیلم خبرداد و خاطر نشان کرد: اقلام کالا‌ها و ابزار‌های ضد فرهنگی و ضد اخلاقی که در اتوبوسی جاسازی شده بود در ایستگاه شهید موسوی دیلم با هوشیاری پلیس مبارزه با قاچاق کالا کشف شد. این کالا‌ها به صورت ماهرانه‌ای در اتوبوس جاسازی شده بود. پلیس شهرستان دیلم در پست ایست و بازرسی شهید موسوی دیلم ۳۱ هزار و ۶۰ عدد قرص جنسی و صد‌ها قلم ابزارآلات ضدفرهنگی و ضد اخلاقی که در یک دستگاه اتوبوس جاسازی شده بود کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به کشف محموله قاچاق در محور دیلم گفت: پلیس آگاهی استان بوشهر بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ جفت کفش و ۷۶۳ عدد باتری خودرو که در یک دستگاه کامیون یخچال‌دار و یک دستگاه خودرو سواری جاسازی شده بود در ایستگاه پلیس محور بی بی حکیمه دیلم کشف کردند.

سرهنگ شجاعی از کشف ۱۶ تن برنج قاچاق در عسلویه خبرداد و خاطر نشان کرد: با تلاش پلیس آگاهی شهرستان عسلویه، ۱۶ تن برنج قاچاق که در یک دستگاه تانکر سوخت رسان جاسازی شده بود کشف شد. این محموله قاچاق شامل ۴۰۰ کیسه ۴۰ کیلوگرمی برنج است. در مجموع کشف این محموله کالای قاچاق در دیلم و عسلویه، ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال ارزش گذاری شده و شش نفر متهم دستگیر شده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به اینکه هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان امن نیست تاکید کرد: با تلاش پلیس و ماموران مبارزه با کالای قاچاق در نیمه نخست امسال ۳۰ باند حرفه‌ای کالای قاچاق در استان بوشهر متلاشی شده است.

انتهای پیام /پ

۱۶ تن برنج قاچاق در عسلویه کشف شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر