کد خبر: ۶۲۷۸۴۵۰
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۷
فدراسیون فوتبال، باشگاه و بازیکن بوشهری را نقره داغ کرد؛

از سوی کمیته تعیین وضعیت حکم مربوط به پرونده شکایت باشگاه شاهین شهرداری صادر شد و باشگاه ایرانجوان بوشهر و میلاد شعبانلو با حکمی سنگین روبرو شدند.

ابلاغ حکم ایرانجوان و میلاد شعبانلو به هیات فوتبال استانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، کمیته تعیین وضعیت حکم مربوط به شکایت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر صادر کرد. میلاد شعبانلو به دلیل بستن قرارداد همزمان با دو باشگاه شاهین شهرداری بوشهر و ایرانجوان بوشهر مبلغ ۴۵ میلیون تومان جریمه شد. باشگاه ایرانجوان نیز به دلیل تحریک بازیکنی که با باشگاه دیگری قرارداد دارد و بستن قرارداد با آن، مبلغ ۴۵ میلیون تومان جریمه نقدی و همچنین محروم از دو پنجره نقل و انتقالاتی شد. این حکم به هیات فوتبال ابلاغ و هیات نیز دو باشگاه مربوطه و بازیکن اطلاع داده است. در این حکم فرصت یک هفته‌ای مبنی بر اعتراض نسبت به رأی صادر شده و رفتن پرونده به کمیته استیناف وجود دارد.

گفتنی است در همان روز اول از سوی هیات فوتبال به بازیکن و به اصطلاح مدیربرنامه‌های وی و همچنین مدیرعامل و برخی از پیشکسوتان و عوامل باشگاه ایرانجوان هشدار‌های لازم داده شده بود و از قانونی که قبل از این ماجرا و نزدیک به سه ماه پیش تصویب و به هیات‌ها ابلاغ شده بود اطلاع رسانی شده بود؛ و کاملا این روز‌ها پیش بینی شده بود، اما چرا مدیران این تیم با اطلاع کامل از قانون دست به چنین اشتباه غیرقابل جبرانی زده اند جای بسی سوال دارد!

این پرونده نکته جالبی هم داشته است و آنهم شکایتی بوده که ایرانجوانی‌ها از باشگاه شاهین کرده بودند. شکایتی که در هفته گذشته باتوجه به اینکه مسئولین باشگاه ایرانجوان از چنین حکمی اطلاع پیدا می‌کنند به ناچار صرفنظر می‌کنند تا بلکه راه فراری پیدا شود.

ایرانجوانی‌ها حتی در این هفته به ملاقات بهروزیان فرد هم رفته بودند و دست به دامان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان شدند بلکه او کاری کند، بهروزیان هم قول حل کردن این موضوع را می‌دهد. اما در حال حاضر رأی مذکورصادر شده است؛ و کمتر امیدی به حل این ماجرا باشد.

انتهای پیام /پ

ابلاغ حکم ایرانجوان و شعبانلو

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر