کد خبر: ۶۲۷۸۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰

رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از دو ماموریت در یک روز توسط اورژانس هوایی گچساران خبر داد و گفت: زن ۴۵ ساله‌ای که صبح روز پنجشنبه به دلیل سقوط از کوه‌های سخت‌گذر مله برفی باشت مصدوم شد، به بیمارستان انتقال یافت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛  جلال‌ پوران‌فرد اظهار داشت: صبح روز پنجشنبه زن 45 ساله‌ای از ارتفاع 4 متری کوه‌های مله برفی تلخاب شیرین شهرستان باشت سقوط کرد که طی تماس با مرکز اورژانس باشت درخواست امداد رسانی فوری داشتند.

وی از اعزام امدادگران به همراه آمبولانس به منطقه محل وقوع حادثه در کمترین زمان ممکن خبر داد و افزود: تکنسین‌های اعزامی بعد از 35 دقیقه کوهپیمایی به محل حادثه رسیدند. 

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: این زن 45 ساله دچار ترومای شدید و شکستگی در اندام‌ها شده بود.

پوران‌فرد با بیان اینکه با توجه به سخت‌گذر بودن منطقه درخواست بالگرد اورژانس هوایی شد، افزود: بالگرد به منطقه محل وقوع حادثه اعزام و مصدوم به بیمارستان رجایی گچساران انتقال یافت

دومین امداد رسانی اورژانس هوایی گچساران در بیستمین روز از مهرماه

پوران‌فرد از دومین امداد رسانی اورژانس هوایی گچساران در بیستمین روز از مهرماه خبر داد و گفت: پیش از ظهر روز پنجشنبه در ساعت 11 و 6 دقیقه در منطقه بن پیر بی بی حکیمه گزارشی مبنی بر تصادف دو خودروی وانت پیکان و کامیون به مرکز پیام گچساران اعلام شد.

وی با بیان اینکه وقوع این تصادف منجر به مصدوم شدن دختر 9 ساله و پدر 45 ساله از سرنشیان وانت پیکان شد، افزود: به محض تماس حاصل شده آمبولانش اعزام و اقدامات درمانی اولیه صورت گرفت.

پوران‌فرد ادامه داد: به دلیل مسافت طولانی تا مرکز درمانی درخواست بالگرد هوایی شد که با اعزام بالگرد به محل حادثه، بیمار را به بیمارستان شهید رجایی گچساران منتقل کردند.

انتهای پیام/غ

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل