کد خبر: ۶۲۷۸۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴

مدیر آب و فاضلاب شهری لنده از اصلاح ۱۲۰۰ مترلوله شبکه آب در لنده خبر داد و گفت:برای اصلاح چهار کیلومتر از شبکه آب شرب بافت قدیم این شهر ۵۰۰ میلیون اعتبار نیاز داریم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛  محمد راکبی‌زاده  اظهار داشت: طی یک ماه گذشته بیش از 1200 متر لوله پلی ایتلن سایز 110 و 90 در خیابان‌های شهیدان جرنده و احمدی و همت با اعتباری افزون بر 120 میلیون تومان اجرایی شد.

وی عنوان کرد: در راستای بهینه سازی آب شرب و جلوگیری از هدررفت آب از شبکه‌های فرسوده که روزانه شاهد شکستگی‌ و هدر رفت آب در این نقاط از شهر لنده بودیم، انجام شده است.

مدیر آب و فاضلاب شهری شهرستان لنده با اشاره به اینکه اصلاح 1400 متر از شبکه آب لنده در دستور کار است، افزود: در بخش تامین آب مشکل نداریم ولی در بخش توزیع به دلیل فرسودگی شبکه‌ توزیع و در برخی موارد سایز پایین شبکه افت فشار وجود دارد.

راکبی‌زاده با بیان اینکه در شهر لنده 65کیلومتر شبکه توزیع و انتقال آب داریم، گفت: برای اصلاح 4کیلومتر از شبکه آب شرب بافت قدیم شهر لنده 500 میلیون اعتبار نیاز داریم.

وی ادامه داد: در راستای سیاست شرکت آب و فاضلاب و برای تحقق اهداف و چشم انداز برنامه ششم توسعه در اجرای ماده 11 آیین نامه عملیاتی شرکت با همیاری و همکاری مردم تاکنون بخشی از مشکلات توسعه شبکه توزیع آب برطرف شده و آب با فشار کافی در اختیار مردم و نقاطی که فاقد شبکه بوده قرار گرفته و در برخی از مناطق نیز مشغول به کار هستیم.

راکبی‌زاده تصریح کرد: در پی بازدید فرماندار شهرستان لنده و محسوس بودن افت فشار اب شرب در خیابان‌های رسالت 1 و 2 و ساحلی شهرک شهید رجایی با بررسی و کارشناسی انجام شده در آینده نچندان دور شرکت ابفا قصد دارد نسبت به اجرا خط آبرسانی 125 میلی متر به منظور تقویت فشار آب در این مناطق اقدام کند.

وی ابراز کرد: هم اکنون آبرسانی به شهرک شهید رجایی با 500 خانوار از طریق یک خط انتقال 110 صورت می‌گیرد که همین امر با توجه به جمعیت تحت پوشش موجب افت فشار شده و اعتبار مورد نیازبرای اجرای این شبکه 100 میلیون تومان برای 500متر است.

انتهای پیام/غ

اصلاح شبکه آب شرب لنده نیازمند اعتبار

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر