کد خبر: ۶۲۸۲۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۴
قادر طراوت‌پور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

چهارمین جلسه نشست های ادبی دیدار ماه با حضور چهره های شاخص شعر در حوزه هنری برگزار می شود.

ماه به منزل سوم رسید

قادر طراوت‌پور دبیر برگزاری سلسله نشست‌های ادبی دیدار ماه، در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص این نشست ادبی گفت: سلسله نشست های ادبی دیدار ماه همواره ساعت 17 در حوزه هنری با حضور چهره‌های درخشان، شاخص و نام آور شعر معاصر برگزار می شود.

این برنامه هر جلسه یک مجری دارد. در جلسه اول ناصر فیض، در جلسه دوم خودم، در جلسه سوم علیرضا قزوه مجری بودند.

وی افزود: مجری جلسه چهارم سلسله نشست های ادبی دیدار ماه از بین شاعرانی انتخاب می‌شود که در جلسه سوم حضور دارند. هرکدام از شاعرانی که در جلسه سوم این نشست های ادبی هستند یک شعر تازه می‌خوانند.

گفتنی است؛ یکی از رسالت‌های دستگاه‌های فرهنگی مثل حوزه هنری، این است که پایگاه حضور بزرگان فرهنگ، هنر و ادبیات کشور باشند. در این راستا باید تلاش‌های خوبی برای ایجاد همدلی و گسترش مهربانی انجام داد و فضایی جهت ایجاد صمیمیت بین بزرگان حوزه شعر و ادبیات روزگار به وجود آورد. با این هدف، حوزه هنری که یکی از مهمترین دستگاه‌های فرهنگی کشور است، سلسله نشست‌های «دیدار ماه» را با حضور چهره‌های شاخص ادبی راه انداخت.

هرماه یک‌بار از بزرگان شعر و ادب دعوت می شود تا در سلسله نشست های ادبی دیدار ماه حاضر شوند. در این جلسه شعری محدودیت خاصی برای شعرخوانی افراد نیست. بزرگان شعر و ادب فارسی هرطور دوست داشته باشند، با سلیقه خودشان شعر می‌خوانند. حوزه هنری صرفا خدمتگزار این افراد است. این جلسه ادبی از مرداد ماه سال جاری آغاز شده است. تاریخ برگزاری این برنامه ادبی با نظر خود بزرگواران برنامه‌ریزی می شود و لزوماً تاریخ برگزاری آن پایان هر ماه نیست.

 

انتهای پیام/

 

محفل ادبی شاعران در حوزه هنری

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر