کد خبر: ۶۲۸۶۱۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
یادداشت سید مجید بنی فاطمه؛

پس از حاشیه‌های ایجاد شده در مراسم‌های عزاداری حجت الاسلام موسوی مطلق، سید مجید بنی فاطمه در یادداشتی، جهت گیری دشمن به مجالس اهل بیت (ع)، را دلیل این حواشی دانست.

هر کس در خط مقدم باشد، بیشتر در آماج تیر‌های دشمن قرار می‌گیرد/ لندن نشین و ضد انقلاب از منبر‌های حاج آقا سخت آزرده هستند.به گزارش خبرنگار تکیه حسینی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از حاشیه‌هایی که اخیرا برخی افراد، درباره حجت الاسلام سید عباس موسوی مطلق به راه انداخته اند، سید مجید بنی فاطمه یادداشتی در دفاع از این منبری شناخته شده منتشر کرد.

متن یادداشت سید مجید بنی‌فاطمه به شرح زیر است:

حکایت تازه‌ای نیست. هر کس در خط مقدم باشد، بیشتر در آماج تیر‌های دشمن قرار می‌گیرد. دشمن به درستی دریافته که هیچ تهدیدی بالاتر از مجالس سیدالشهدا علیه السلام ندارد و این منبر‌ها و روضه هاست که انقلاب اسلامی را روز به روز بالنده‌تر و پویاتر می‌کند.

ماجرایی که اخیرا برای برادر عزیز و عالمم جناب حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی مطلق رخ داده، هر چند که به لطف خدا هیچ خللی در عزم و اراده و صراحت ایشان وارد نمی‌کند، اما نشان داد جریان لندن نشین و ضد انقلاب از منبر‌های ایشان سخت آزرده شده است. آن‌ها می‌دانند زبان سید عباس در بیان معارف حسینی و رسوا کردن دشمنان اهل بیت (ع) در هر لباس و مکانی لکنت ندارد. در این شرایط چه چاره‌ای جز تخریب و تهمت برایشان باقی می‌ماند؟ امروز که بیش از یک دهه از آشنایی و رفاقت ما می‌گذرد، باید گواهی دهم که در این سال‌ها چیزی جز علم و اخلاق از ایشان ندیده ام و توجه همیشگی ایشان به «سنگر منبر» و بیان معارف اهل بیت (ع) در مجالس سیدالشهدا (ع) همواره برای من ستودنی است. منبری که بزرگترین رسانه شیعه است تا از حق بگوید و از باطل نهراسد.

برای مردی که تا کنون در محضر علما و عرفای بسیاری بوده، این ابتلائات کوچک، تلنگری است برای آنکه بداند راه را درست می‌پیماید. با این حال وظیفه ماست تا در این بزنگاه ها، هوشمندانه‌تر اوضاع را ببینیم و تحلیل کنیم. باید پشت به پشت هم دهیم و اجازه ندهیم آن‌هایی که سال هاست با کینه دندان به هم می‌سایند، فرصتی برای تسویه حساب پیدا کنند.

این پرچم ها، میراث جاودانی است که همه ما برای حراست از آن وظیفه‌ای سنگین بر دوش داریم؛ و کلام آخر اینکه:

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی، خدا بکند

انتهای پیام/

لندن نشین و ضد انقلاب از منبر‌های حاج آقا سخت آزرده هستند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر