کد خبر: ۶۳۱۶۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
تهیه‌کننده فیلم «خالتور» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عبدالله علیخانی گفت: سینمای ما در حال حاضر نیاز زیادی به فیلم‌های مفرح دارد در حالی که از دیدگاه روشنفکرنماها سینما باید فقط درس بدهد.

سینمای ما نیاز به فیلم‌های مفرح داردعبدالله علیخانی تهیه‌کننده سینما درباره علت موفقیت فیلم سینمایی «خالتور» در بخش فروش به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: این فیلم، اثری سرگرم‌کننده و مفرح است که بر عکس دیگر آثار از بدی و ناامیدی صحبت نمی‌کند بلکه هدف اصلی آن، شاد کردن دل مخاطبانش است.

وی افزود: تکلیف فیلم سینمایی «خالتور» مشخص است و ادعایی هم بر آن نداریم، ما آن را نساختیم که دانشگاه باز کنیم و درس دانشگاهی دهیم بلکه قصدمان دور کردن مخاطب طی دو ساعت از مشکلات و دردسرهای روزمره است.

این تهیه‌کننده درباره نیاز جامعه امروز ما به چنین آثاری بیان کرد: سینمای ما در حال حاضر نیاز زیادی به فیلم‌های مفرح دارد. آدم‌های روشنفکرنما که فکر می‌کنند سینما باید فقط درس بدهد، لازم است بدانند حداقل تولید سالیانه 20 فیلم این چنینی نیاز سینمای امروز ماست.

علیخانی خاطرنشان کرد: اگر آمار بگیرید، «خالتور» مخاطبانی از گروه‌های سنی مختلف را جذب کرده است و همگی لذت برده‌اند پس نمی‌توان از این حقیقت فرار کرد.

 

انتهای پیام/

گفتگو با تهیه‌‌کننده فیلم خالتور درباره نمایش آثار کمدی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر