کد خبر: ۶۳۱۶۶۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۷

یک فروند هواپیمای مسافری شرکت هواپیمایی فلای بی با بیش از پنجاه سرنشین مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی بلفاست در شمال ایرلند شد.

نقص فنی هواپیمای مسافری را مجبور به فرود اضطراری در بلفاست کرد

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان یک فروند هواپیمای مسافری شرکت هواپیمایی فلای بی با بیش از پنجاه سرنشین مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی بلفاست در شمال ایرلند شد.

هواپیماهی بمباردییر Q-۴۰۰ که از فرودگاه بلفاست برخاسته و راهی ایورنس (Inverness) در اسکاتلند بود، به دلیل نقص فنی مجبور به خروج از مسیر اصلی خود شد تا فرودی اضطراری انجام دهد.

این هواپیما برای تخلیه سوخت اضافی خود و جلوگیری از انفجار مخازن بنزین در صورت بروز حادثه پیش بینی نشده، بدون ارابه فرود، مجبور به نشستن شد.

تصاویری که از این هواپیما منتشر شده است نشان می‌دهد این هواپیما به دلیل نبودن ارابه فرود، روی صورت خود بر روی زمین نشسته است و چندین خودروی آتش نشانی نیز برای جلوگیری از هرگونه آتش سوزی احتمالی در آن، در اطراف هواپیما به حال آماده باش هستند.

هواپیما پنجاه و سه مسافر از جمله یک نوزاد و چهار خدمه داشت و گفته شده است فقط یک مسافر دچار جراحت سطحی شده است و فرد دیگری در این حادثه آسیب ندید.

مقامات فرودگاهی اعلام کردند اگر چه این حادثه در باند اصلی روی داده است، ولی این فرودگاه همچنان باز است و پرواز‌ها از آن جریان دارند.

تحقیقات درباره علل این سانحه شروع شده است.

انتهای پیام/

فرود اضطراری هواپیمای مسافری شرکت فلای بی در پی نقص فنی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر