کد خبر: ۶۳۲۰۰۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
معاون سازمان امور دانشجویان وزارت علوم خبر داد:

ریاضی گفت: خوشبختانه در هیچ یک از خوابگاه‌های دانشجویی بر اثر زلزله به دانشجویان آسیبی نرسبده است.

آخرین وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی 5 استان زلزله‌زده کشور

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان ریاضی، معاون سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد براساس گزارشی که اول صبح امروز از وضعیت دانشگاه‌های کرمانشاه پس از زلزله از نظر آسیب دانشجویان و خوابگاه‌ها دریافت کرده‌ایم، خوشبختانه نه در خوابگاه‌های دانشگاه رازی و نه سایر خوابگاه‌ها آسیبی به دانشجویان وارد نشده است. تنها در یک مورد پای یکی از دانشجویان بر اثر لغزش دچار پیچش شده که البته این مورد هم مشکل حادی نبوده است.

وی افزود: با توجه به زمین لرزه شب گذشته، دانشجویان از این اتفاق بسیار نگران بودند؛ به همین دلیل بسیاری از آن‌ها به سوله ورزشی منتقل شدند و امروز نیز با توجه به کمتر شدن نگرانی‌ها، دانشجویان به خوابگاه‌ها منتقل شدند.

ریاضی خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ گزارشی از آسیب به ساختمان‌های خوابگاه‌های دانشجویی در استان‌های ایلام و کرمانشاه به دست نرسیده است. به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت عمده آسیب‌ها در حاشیه شهرهای اصلی بوده باشد، اما برای گزارش قطعی آخرین وضعیت باید منتظر شد.

معاون سازمان امور دانشجویان وزارت علوم یادآور شد: براساس بررسی‌های انجام شده خوشبختانه دانشجویان خوابگاه‌های دانشگاه‌های سه استان کردستان، ارومیه و همدان نیز در سلامت کامل هستند و جای هیچ نگرانی برای این دانشجویان نیز وجود ندارد.

انتهای پیام/

وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی استان‌های زلزله‌زده

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی