کد خبر: ۶۳۲۰۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
لحظه به لحظه با بورس:

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با صعود  83.87 واحدی به پله ۸۷ هزار و 832 واحدی رسید.

صعود شاخص های تالار شیشه ایبه گزارش خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با صعود 40.112 واحدی به پله ۸۷ هزار و 857 واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 536 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 214 میلیون سهم طی 21 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فولاد، خپارس، خساپا، کاوه، کگل و ولساپا با روال صعودی و همچنین شبهرن با روند نزولی کار خود را آغاز کردند.

شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با 80.2 واحد صعود به پله 986 هزار رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 551 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 186 میلیون سهم طی 23 هزار نوبت معاملاتی است.

شاخص قد کشید

 شاخص بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات با صعود  59.109 واحدی به پله ۸۷ هزار و 854 واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 1 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 453 میلیون سهم طی 38 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فولاد، شپنا، خپارس، فارس و کاوه با روال صعودی و همچنین شبهرن و فخوز با روند نزولی کار خود را ادامه دادند.

شاخص کل فرابورس در جریان معاملات با 20.4 واحد صعود به پله 985 هزار رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 258 میلیون سهم طی 34 هزار نوبت معاملاتی است.

ارزش معاملات از 3 میلیارد ریال فراتر رفت

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 3 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 891 میلیون سهم طی 50 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فولاد، شپنا، خپارس، فارس و خودرو با روال صعودی و همچنین وغدیر و فخوز با روند نزولی کار خود را پایان دادند.

شاخص کل فرابورس در پایان معاملات با 90.1 واحد نزول به پله 985 هزار رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 2 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 309 میلیون سهم طی 41 هزار نوبت معاملاتی است.

 انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر