کد خبر: ۶۳۲۰۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد:

صادقی گفت: بخش زیادی از خاموشی های شهرستان سرپل ذهاب تا عصر امروز برطرف شده و با توجه به اعزام اکیپ های امدادی از استان های همجوار تا ساعت آتی قطعی برق حل خواهد شد.

بیشترین خسارت  ناشی از زلزله در استان کرمانشاه/تیم های امدادی مشغول کمک رسانی هستندمسعود صادقی مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر  در گفتگو با خبرنگاراقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،با بیان اینکه بیشترین خسارت مربوط به استان کرمانشاه است، اظهار کرد:عمده مشکلات و خسارت های وارده ناشی از زلزله به شبکه توزیع برق مربوط به  شهرستان سرپل ذهاب است.

مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر با اشاره به پیشرفت در برق رسانی تصریح کرد: بخش زیادی از خاموشی ها با تلاش همکاران تا عصر امروز برطرف شده، اما به دلیل حجم و گستردگی زلزله در سرپل ذهاب، بخشی از شهر، قطعی برق دارد که با توجه به اعزام اکیپ های امدادی از استان های همجوار تا ساعت آتی قطعی برق حل خواهد شد.

صادقی در پایان گفت:فاز بعدی پشتیبانی و تدارکات، لجستیکی است. با سقوط ساختمان و آوار های ناشی از زلزله بر روی شبکه و تجهیزات برق، خسارت هایی به شبکه و تاسیسات وارد شده که با اعزام این تیم پشتیبانی از سایر استان ها ،شرکت های برق، تجهیزات و قطعات شبکه را بازیابی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

تا عصر امروز، بخش زیادی از خاموشی ها  برطرف شده است

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر