کد خبر: ۶۳۲۰۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵

جلسه کمیسیون داوران کشتی کشور با حضور تمامی اعضاء در محل خانه کشتی تهران برگزار شد.

به گزارش  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه کمیسیون داوران کشتی کشور با حضور رسول خادم و رضا لایق رئیس و دبیر فدراسیون کشتی برگزار شد که مصوبات این نشست به شرح زیر است:

1- مقرر گردید اعضای کمیسیون داوری کشور ، در مورد تعیین برترین کمیته داوران هیات استان های سراسر کشور در سال ، پیشنهاد خود را بر مبنای شاخص هایی کاربردی، نهایی و تا جلسه بعدی به کمیسیون داوران ارائه دهد .
2- مقرر گردید حد نصاب داوران ملی برای 1000 نفر اول کشتی گیر بیمه شده از 25 نفر داور ملی، به 35 نفر ارتقاء یابد.
3- مقررگردید در مسابقات داخلی - ملی ، برای هر تشک، تعداد داوران درجه یک بین المللی از دو نفر ، به یک نفر کاهش یابد و بجای ان از داوران درجه دو و سه بین الملل در چیدمان مسابقات اضافه گردد.
٤- مقرر گردید برای مسابقات روز جهانی کودک ، تعداد 30 نفر داور ، (15 نفر آزاد و 15 نفر فرنگی) از کلیه درجات برای کنترل درجه داوری استفاده شود، همچنین برای رقابت های جام شاهد 10 نفر از داورانی که کنترل درجه نشده اند جهت قضاوت استفاده خواهد شد.
5- مقرر گردید برای شروع در کلاسهای استاژ ملی و پیش نیاز، ابتداء آزمون زبان و آمادگی جسمانی از شرکت کنندگان بعمل آید و در صورت کسب نمره قبولی، در کلاس عملی استاژ شرکت نمایند.
6- مقرر گردید از داورانی که در سال 2017 بازنشسته میشوند ، درجام باشگاه های جهان آزاد و فرنگی جهت مراسم تجلیل دعوت بعمل آید.
7- مقرر گردید داوران کشتی های سنتی در صورت سه بار غیبت در مرحله اول تذکر کتبی از سوی هیات استان ، غیبت دوم یک جلسه محرومیت از قضاوت، و برای غیبت سوم غیرفعال میگردند.
8- مقرر گردید جهت اعزام داوران به مسابقات گزینشی المپیک نوجوانان 2018 ، اولویت اول داوران درجه 1s زیر 35 سال ، الویت دوم داوران درجه یک بین المللی زیر 35 سال سن که در آزمونهای زبان و ویدئو اتحادیه نمره قبولی را کسب کرده اند و اولویت سوم داوران درجه یک زیر 35 سال سن باشد.
9- مقرر گردید در مسابقات قهرمانی کشور از داوران 1s بعنوان "داور ارشد" جهت مدیریت امر داوری و داوران درجه یک ، بعنوان سرپرست فنی و ژوری استفاده شود( غیر از مسابقات انتخابی تیم ملی)
حضور داوران 1s در مسابقات داخلی - ملی بعنوان داور ارشد(ناظر عالی) الزامی است و مسئولیتش مدیریت در امر داوری می باشد.

انتهای پیام/

جلسه کمیسیون داوران کشتی کشور برگزار شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر