کد خبر: ۶۳۲۰۹۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
اخبار زلزله ذر لرستان؛

دقایقی قبل برای سومین بار متوالی در سه ساعت اخیر زمین لرزه شهرستان کوهدشت در استان لرستان را لرزاند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛  رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان ، با اشاره به وقوع سومین زمین لرزه متوالی در شهرستان کوهدشت در استان لرستان گفت: دو زمین لرزه متوالی به بزرگی ۲.۶ و ۲.۲ ریشتر در عمق ۱۵ و ۱۷ کیلومتری زمین ساعت ۱۶:۲۳ و ۱۶:۲۸ دقیقه عصر امروز شهرستان کوهدشت را به لرزه درآورد تا برای سومین بار در سه ساعت اخیر این شهر تکان خورده باشد.
به گزارش تسنیم، در ۳ ساعت اخیر زمین لرزه ۱۵ بار شهر‌های استان لرستان به ویژه شهرستان نورآباد، کوهدشت، درب گنبد و هفت چشمه را لرزانده است که سبب ترس و وحشت مردم شده و آن‌ها را روانه کوچه و خیابان کرده است.

دو زمین لرزه متوالی به بزرگی ۳.۳ و ۳.۲ ریشتر ساعت ۱۶:۱۲ و ۱۶:۱۹ دقیقه برایه فتمین بار در سه ساعت اخیر شهرستان نورآباد در استان لرستان را لرزاند؛ زمین لرزه‌ای به بزرگی ۲.۶ ریشتر و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین دقایقی قبل "هفت چشمه" در استان لرستان را برای چهارمین بار متوالی لرزاند.

ساعت ۱۵:۵۳ و ۱۵:۵۴ دقیقه برای پنجمین بار در دو ساعت اخیر زمین لرزه‌هایی با بزرگی ۲ ریشتر و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین شهرستان نورآباد را لرزاند؛ ساعت ۱۵:۱۳ دقیقه امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۳ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین شهرستان نورآباد در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۴:۵۶ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه دیگر با شدت ۳.۶ ریشتر در عمق ۷ کیلومتری "هفت‌چشمه" در استان لرستان را لرزاند.

ساعت ۱۴:۴۴ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲.۳ ریشتر درب‌گنبد در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۴:۱۹ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه دیگر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین هفت‌چشمه در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۳:۵۹ دقیقه ظهر امروز نیز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲.۸ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری شهرستان کوهدشت در استان لرستان را لرزاند.

ساعت ۱۴:۰۵ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲.۷ ریشتر در عمق ۱۲ کیلومتری زمین شهرستان نورآباد در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۳:۵۷ دقیقه ظهر امروز یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۳.۹ ریشتر در عمق ۱۱ کیلومتری زمین هفت‌چشمه در استان لرستان را لرزاند؛ صبح امروز نیز اشترینان بروجرد بر اثر یک زمین‌لرزه تکان خورد؛ شب گذشته "چالانچولان" شهرستان دورود بر اثر یک زمین‌لرزه به‌بزرگی ۲.۸ ریشتر به لرزه در آمد.

شب گذشته زلزله شدیدی استان لرستان را لرزاند؛ این زلزله در همه شهرستان‌های استان لرستان احساس شد که بر اثر آن ۱۶ نفر در کوهدشت مجروح شدند و به برخی واحد‌های ساختمانی استان نیز خسارت وارد شد.

انتهای پیام/د

زمین‌لرزه برای سومین بار متوالی کوهدشت را لرزاند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل