کد خبر: ۶۳۲۱۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
مديركل جديد ارتباطات و ناوبری هوايی ايران مطرح کرد:

حبیب‎الهی برزی گفت: توانمندی و کوشش متخصصان الکترونیک هواپیمایی، ما را به شرایط مطلوبی رسانده و اکنون تمام سرویس‎های ترافیک هوایی با امنیت کامل برقرار است.

برقراری تمام سرويس‎های ترافيك هوايی با امنيت كامل/ تيم فرايندنويسی و مديريت دانش كاركنان را ایجاد می‌کنمبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد حبیب‎الهی برزی مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی اظهار کرد: توانمندی و کوشش متخصصان الکترونیک هواپیمایی، ما را به شرایط مطلوبی رسانده و اکنون تمام سرویس‎های ترافیک هوایی با امنیت کامل برقرار است.

مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی با تاکید بر اینکه متخصصان الکترونیک هواپیمایی کشوربا توکل بر خدا و همت و کوشش صادقانه خود تمام بار تحریم را به دوش کشیدند تا خللی در ارائه سرویس‎های هوایی وارد نشود، افزود: بالاترین ظرفیت این اداره‎کل، نیروی انسانی متعهد آن است و در دوران پساتحریم نیز امیدواریم دستگاه‎های ارتباطی و راداری ما به روز و توانمندتر شوند.

وی همچنین با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: یکی از محورهای اصلی برنامه‎های ما برخورداری از آخرین فناوری‎های دنیا با تکیه بربازار داخلی است.

حبیب‎الهی با تاکید بر اینکه سرمایه انسانی متخصص و متعهد در راس همه ارزش‎هاست، بیان کرد: تلاش داریم شرایطی را فراهم کنیم که کارکنان با انگیزه و نشاط ضمن انجام وظایف خودشان، به دنبال ارائه طرح‎هاو پروژه‎های جدید باشند و در محیطی صمیمانه و با احترام متقابل فعالیت کنند.

مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی با تاکید بر پایش و ارزیابی منظم، عملکرد ایمنی این اداره‎کل یکی از برنامه‎های مدیریت خود را فرایند محور کردن امور برای پیگیری و رفع سریع‎تر کاستی‎ها ، گفت: یکی از برنامه‎های ما ایجاد تیم فرایندنویسی و نیز مدیریت دانش کارکنان است و درنظر داریم دوره‎های آموزشی متخصصان الکترونیک هواپیمایی را بازنگری کنیم. همچنین لازم است برای بورس‎های آموزشی خارج از کشور ساز وکاری عادلانه ایجاد شود.

وی همچنین محور فعالیت‎های مدیریت جدید اداره‎کل ارتباطات و ناوبری هوایی را تثبیت جایگاه حقیقی الکترونیک دراجرایی شدن قانون خاص دانست و یادآورشد: برای رسیدن به این مقصود از دانش همکاران متخصص در تدوین آیین‎نامه‎های مربوط استفاده می‎کنیم. ضمن اینکه از همکاران مستعد که آماده پذیرش پست‎های مدیریتی هستند، حمایت می‎کنیم.

حبیب‎الهی در خاتمه گفت: ایجاد بستر اطلاع‎رسانی در عیب‎یابی سیستم‎های الکترونیکی و ناوبری، تهیه دستورالعمل‎های طرح‎های اضطراری و تفویض اختیار در برابر مسئولیت‎ها از برنامه‎های در دستور کار در مدیریت جدید اداره‎کل ارتباطات و ناوبری هوایی است.

انتهای پیام/

برخورداری از آخرین فناوری‎های دنیا با تکیه بربازار داخلی

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل