کد خبر: ۶۳۲۱۴۹۴
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
تجری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب گفت: دستگاه‌های متولی باید هرچه سریعتر برق، آب و گاز را در این مناطق وصل کنند.

هنوز به پشتیبانی برای تامین آذوقه و چادر نیازمندیم/15 نفر از اقوام درجه یک بنده در زلزله فوت نکرده‌اندفرهادی تجری نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ضمن تشکر از مقام معظم رهبری و رئیس جمهور به دلیل پیگیری و کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان گفت: رئیس مجلس هم با بنده طی این مدت به صورت مستقیم در تماس بودند و نمایندگانی را از کمیسیون‌های مختلف برای بررسی و کمک به اینجا اعزام کردند.

وی همچنین با بیان اینکه وزرای کشور و بهداشت با حضور در مناطق زلزله‌زده تلاش‌های بسیاری کردند تا نواقص را رفع کرده و کمک‌رسانی‌ها سرعت بیشتری پیدا کند، اظهار کرد: هنوز به پشتیبانی و حمایت‌هایی همچون آذوقه و چادر نیازمندیم.

نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب تأکید کرد: یکی از مشکلات جدی ما کمبود چادر برای سرپناه دادن مردم زلزله‌زده است، در جلسه شب گذشته ستاد مدیریت بحران تصمیمات خوبی اتخاذ شد و وزیر کشور دستور داد که 20 هزار تخته چادر به این منطقه ارسال شود اما سازمان هلال‌احمر در این زمینه تعلل کرده که دیروز تأکیداتی شد تا این تعلل جبران شود.

تجری با بیان اینکه مشکل قطع برق، آب و گاز اکنون در این منطقه وجود دارد، افزود: زیرساخت‌های این مناطق کاملا ویران شده و انتظار داریم دستگاه‌های متولی وعده‌های خود را در این مورد هرچه زودتر عملی کنند، بنده احساس می‌کنم در تأمین برق یا آب اندکی تعلل صورت گرفته، اگرچه کار سخت است ولی انتظار می‌رود با سرعت بیشتری این موارد حل شود.

وی با اشاره به اینکه آواربرداری‌ها تقریبا تعیین تکلیف شده و عمده افراد از زیر آوار نجات پیدا کرده‌اند، بیان داشت: اقدامات جدی و رسیدگی وزارت بهداشت و رئیس اورژانس به مجروحان جای تقدیر دارد البته ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران هم روز گذشته کمک‌های زیادی برای انتقال مجروحان کردند.

نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب با تاکید براینکه در حال حاضر حل مشکل اسکان، آب و برق مردم در اولویت قرار دارد، ادامه داد: مردم این منطقه در دوران دفاع مقدس تمام دارایی‌های خود را از دست داده بودند و اکنون بار دیگر به دلیل این زلزله هرچه را که داشتند، از میان رفته است که امیدواریم دولتمردان بتوانند در این زمینه به این مرزداران کشورمان با انجام سریع بازسازی کمک‌های شایانی انجام دهند.

تجری همچنین در واکنش به خبر یکی از رسانه‌ها مبنی بر فوت 15 نفر از اقوام درجه یک بنده در زلزله کرمانشاه هم اظهار کرد: این خبر صحت ندارد و این تعداد از اقوام درجه یک بنده در این زلزله فوت نکرده‌اند.

وی تأکید کرد: بنده به تمامی مردم این مناطق تعلق خاطر دارم و آنها را از نزدیکان عزیز خود می‌دانم، اما از اقوام درجه یک بنده با این تعداد فوت نکرده‌اند.

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل