کد خبر: ۶۳۲۱۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
لحظه به لحظه با بورس:

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با صعود 26.117 واحدی به پله ۸۷ هزار و 949 واحدی رسید.

صعود شاخص های تالار شیشه ایبه گزارش خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با صعود  39.126 واحدی به پله ۸۷ هزار و 958 واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 286 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 153 میلیون سهم طی 15 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروزفولاد، شپنا، خپارس، فارس و خودرو، فمیلی و دالبر با روال صعودی کار خود را آغاز کردند.

شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با 10.4 واحد صعود به پله 991 هزار رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 296 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 63 میلیون سهم طی 10 هزار نوبت معاملاتی است.

شاخص به رشد 87 هزار واحد رسید

شاخص بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات با صعود  130.69 واحدی به پله ۸۷ هزار و 963 واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 935 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 383 میلیون سهم طی 30 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروزفولاد، شپنا، خپارس، فارس و خودرو، فمیلی و دالبر با روال صعودی کار خود را آغاز کردند و جم با روالی نزولی رو به رو بود.

شاخص کل فرابورس در جریان معاملات با 20.2 واحد صعود به پله 990 هزار رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 200 میلیون سهم طی 21 هزار نوبت معاملاتی است.

ارزش معاملات از 3 میلیارد ریال فراتر رفت

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با صعود  26.117 واحدی به پله ۸۷ هزار و 949 واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 3 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 784 میلیون سهم طی 46 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروزفولاد، شپنا، خپارس، فارس، همراه و شبندر با روال صعودی کار خود را آغاز کردند و جم با روالی نزولی رو به رو بود.

شاخص کل فرابورس در پایان معاملات با 60.1 واحد صعود به پله 989 هزار رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 2 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 260 میلیون سهم طی 31 هزار نوبت معاملاتی است.

 انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر