کد خبر: ۶۳۲۱۸۱۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد مصدومان زلزله‌زده بستری در بیمارستان‌های همدان ۶۲ نفر است.

بستری شدن 62مصدوم زلزله کرمانشاه در بیمارستان های همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ سید حبیب‌الله موسوی بهار رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: 62 نفر از مصدومان زلزله کرمانشاه برای درمان به بیمارستان‌های استان همدان منتقل شده‌اند.

وی افزود: بیشتر مصدومان در بیمارستان بعثت و تعداد از آن‌ها نیز در بیمارستان‌های آتیه و فاطمیه همدان بستری و در حال درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه این مصدومان زلزله‌زده از کرمانشاه به همدان با 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس و چند دستگاه آمبولانس منتقل شده‌اند، گفت: هلی‌کوپتر اورژانس همدان نیز برای کمک‌رسانی در مناطق زلزله زده فعال است.

موسوی بهار با بیان اینکه شب گذشته تیم بهداشتی کامل بهداشت محیط، بهداشت روان و غیره به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند، عنوان کرد: این تیم تجهیزات کامل را به همراه خود داشتند.

وی در خصوص آمادگی باش بیمارستان‌های استان همدان و نیروهای درمانی برای پذیرش مصدومان زلزله کرمانشاه عنوان کرد: نزدیک به 300 تخت درمانی در استان همدان آماده برای پذیرش مصدومان است.

موسوی بهار با اشاره به اینکه تعدادی پزشک به استان کرمانشاه اعزام شده‌اند، اظهار داشت: به دلیل اینکه همدان معین استان کرمانشاه است از اعزام نیروهای متخصص به کرمانشاه خودداری کردیم تا در همدان برای خدمات درمانی به مجروحان مستقر باشند.

انتهای پیام/خ

۶۲ مصدوم زلزله کرمانشاه در بیمارستان‌های همدان بستری شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر