کد خبر: ۶۳۲۱۸۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸

کیانوش رستمی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام از حراج مدال طلای خود جهت کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک ریو2016 ، که خود متولد اسلام آباد غرب در کرمانشاه است، آخرین پست اینستاگرامی‌اش درا به زلزله‌زدگان اختصاص داد و اعلام کرد مدال طلای المپیک خود را جهت کمک به زلزله زدگان  به حراج می‌گذارد.

رستمی نوشت:
"کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک و جهان جهت کمک به زلزله زدگان غرب کشور، مدال طلای بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ خود را به حراج می‌گذارد.

پهلوان کرمانشاهی کشورمان در متن پیام خود در این باره گفت:
کرمانشانَگم،‌ای شار شیرین
نفس کم دیرم، اَرای زار و شین
همدیاریم،‌ها ژِیر آوار
کم بتکن خاک، وَه‌ای کُردَوار

بار دیگر دل زمین لرزید تا دل میلیو‌ها ایرانی در غم از دست دادن عزیزانشان بلرزد، دلیرمردان و شیر زنانی که همواره در دل تاریخ بعنوان پاره‌ای از تن ایران بزرگ در خط مقدم دفاع از کشورشان بودند و هستند و امروز این دریادلان اینگونه در ساحل مصیبت زده طوفان بلا، دست به آسمان ساییده اند و چشم انتظار یاری مردم عزیز خود هستند.

اینجانب کیانوش رستمی فرزند کوچک این ملت بزرگ که هنوز در این چند روز خواب به چشمانم نیامده بر خود وظیفه دانستم قدمی هر چند کوچک برای هموطنان زلزله زده کشورم پرداخته و مدال طلای بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو را که در واقع متعلق به همین مردم است به آن‌ها باز گردانده و برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور به حراج بگذارم و عواید حاصل از آن را به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص دهم.

علاقه‌مندان که می‌خواهند در این امر خیر شرکت کنند می‌توانند پیشنهاد و درخواست‌های خود را به شماره تلفن‌های زیر ۲۶۲۰۳۳۹۰-۲۶۲۰۳۴۱۸ و همراه ۰۹۱۹۲۷۸۷۸۹۰ و یا آدرس ایمیل olympic.iran@yahoo.com در میان بگذارند."

 

انتهای پیام/

کمک کیانوش رستمی به زلزله‌زدگان کرمانشاه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر