کد خبر: ۶۳۲۲۳۳۸
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
فرماندار تنگستان:

فرماندار شهرستان تنگستان گفت: طرح‌های اشتغالزایی در حوزه آبزی‌پروری در سطح این شهرستان گسترش می‌یابد.

طرح‌های آبزی‌پروری در تنگستان گسترش می‌یابدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، عادل دهدشتی ظهر سه‌شنبه در بازدید از سایت‌های پرورش ماهی در مزارع بخش دلوار اظهار داشت: ظرفیت‌های بسیار خوبی برای توسعه اشتغال در شهرستان تنگستان وجود دارد.

وی بر لزوم استفاده مناسب از ظرفیت‌های اشتغال شهرستان تنگستان تاکید کرد و ادامه داد: حمایت مناسب را از فعالان بخش خصوصی و کارآفرینان در سطح شهرستان تنگستان خواهیم داشت.

فرماندار شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: پرورش آبزیان در مناطق ساحلی شهرستان تنگستان یکی از ظرفیت‌های مهم اشتغال در این شهرستان است که به خوبی مورد توجه قرار دارد.

وی بیان کرد: در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی در شهرستان، علاوه بر شروع پروژه‌های پرورش ماهی در قفس در بخش دلوار، طرح ترویجی جدید برای پرورش ماهی سیباس (صوف دریایی) به شکل پایلوت در دلوار با مزیت افزایش تولید در سطح، اجرا و به بهره برداری رسید.

دهدشتی افزود: راه‌اندازی پروژه پرورش ماهی و میگو در بخش مرکزی در نقاط روستایی و به شکل پایلوت در محدوده روستای گادوی و عالی حسینی با استفاده از آب‌های نامتعارف و چاه‌های لب شور در دستور کار است که اشتغال‌زایی قابل توجهی با توجه به تسهیلات روستایی خواهد داشت.

فرماندار تنگستان و مدیر کل شیلات استان به همراه معاون عمرانی و بخشدار دلوار، از سایت‌های پرورش ماهی در مزارع بخش دلوار بازدید کردند.

انتهای پیام /پ

گسترش طرح‌های آبزی‌پروری در تنگستان 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر