کد خبر: ۶۳۲۲۳۴۲
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت: مجوز حرفه‌ای به دلیل مشکلات ورزشگاه نقش جهان صادر نشد، این ورزشگاه هنوز به صورت کامل در اختیار باشگاه قرار نگرفته است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،منوچهر نیکفر  درباره دلیل عدم صدور مجوز حرفه‌ای برای سپاهان اظهار داشت: مجوز حرفه‌ای به دلیل مشکلات ورزشگاه نقش جهان صادر نشد، این ورزشگاه هنوز به صورت کامل در اختیار باشگاه قرار نگرفته است.

وی افزود: ما به صورت موقت در نقش جهان بازی می‌کنیم و هنوز پروژه به صورت کامل و نهایی به باشگاه تحویل داده نشده، برای تکمیل آن ما نمی‌توانیم اقداماتی صورت دهیم و سازمان توسعه و تجهیز اماکن ورزشی باید در ارتباط با آن اقدام کند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: اغلب نقض موارد برای صدور مجوز از ورزشگاه بوده و باید دانست که در همه موارد سال‌هاست که سپاهان استانداردهای حرفه‌ای را دارد، امیدوارم مشکلات نقش‌جهان نیز رفع شود تا مشکلی برای صدور مجوز برای ما وجود نداشته باشد.

 در روزهایی که AFC سخت‌گیری بسیاری برای صدور مجوز باشگاه‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا دارد اخباری مبنی بر عدم صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه سپاهان در رسانه‌ها منتشر شد این در حالی است که سپاهان با سابقه‌ترین تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود و این مسئله در صورتی که این تیم در سال آینده به لیک قهرمانان صعود کند می‌تواند مشکل ساز شود.

 

انتهای پیام/م

 

سپاهان سال‌هاست استانداردهای حرفه‌ای را دارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر