کد خبر: ۶۳۲۲۳۷۱
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دار باغات و مزارع کشاورزی با ۹ فقره سرقت در ساری خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان  از ساری ،سرهنگ ناصر علی صفر پور ، معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی اعلام شکایت احدی از شهروندان در خصوص سرقت ادوات کشاورزی در یکی از باغات محدوده جاده دریا تحقیق و بررسی در این خصوص در دستور کار مامورین آگاهی فرماندهی انتظامی بخش فرح آباد قرار گرفت.

سرهنگ صفر پور افزود: ماموران پس از حضور در محل و انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی سارق شدند.

وی گفت: با انجام کار اصلاعاتی و شگرد‌های پلیسی ماموران موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی در اقدامی غافل گیرانه وی را به همراه دو نفر دیگر از همدستانش دستگیر کنند.

معاونت عملیات مازندران افزود: طی بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه متهمان، مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی ازجمله ۲ دستگاه پمپ آب، ۱۲ شاخه آهن الات، مقادیر زیادی ابزار و ادوات کشاورزی و باغبانی  کشف شد و متهمان به ۹ فقره سرقت در یک هفته گذشته اعتراف نمودند.

وی از شهروندان در ارائه اخبار و اطلاعات درست و به موقع به مرکز فوریت‌های پلیس از صاحبان باغات و مزارع کشاورزی خواست: از رها کردن ابزار و ادوات کشاورزی در مزارع خودداری کنند و حدالامکان وسایل خود را در محلی امن و محفوظ قرار دهند.

انتهای پیام /ر

دستگیری سارق سابق دار باغات در ساری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر