کد خبر: ۶۳۲۲۶۳۰
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: محدودیت ترافیکی از فردا چهار شنبه ۲۴ آبان تا روز یکشنبه ۲۸ آبان در جاده‌های مازندران، اجرا می‌شود.

اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت پایان ماه صفر در جاده‌های مازندرانبه گزارش خبرنگار گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان  از ساری ، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روز‌های پایانی هفته و تعطیلات پایان ماه صفر، محدودیت‌های ترافیکی در جاده های استان  اجرا می شود.

وی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ روزچهار شنبه ۲۴ آبان ماه از سمت مرزن آباد به جنوب ممنوع است و، آمد وشد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ همان روز از کرج به سمت شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: در محور هراز تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۶ آبان ماه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: روز یکشنبه ۲۸ آبان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: در محور هرازر وز یکشنبه ۲۸ آبان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲ بامداد روز بع از آب اسک تا آمل یک طرفه است.

وی افزود: تردد کامیون وکامیونت در محور هراز در روز‌های ۲۵ و ۲۶ و ۲۸ آبان از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ ممنوع است. همچنین ترددکمپرسی‌ها درروز‌های یاد شده از ساعت ۵ صبح ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در محور سوادکوه تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ جمعه ۲۶ آبان و روز یکشنبه ۲۸ آبان از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

انتهای پیام /ر

اعمال محدودیت ترافیکی در جاده های مازندران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر