کد خبر: ۶۳۲۲۷۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰

جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۴ سارق در این شهرستان خبر داد.

دستگیری ۱۴ سارق در احرای طرح امنیت اجتماعی توسط پلیس ایرانشهربه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سرهنگ غلامرضا نورا جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر  گفت: مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، خودرو و موتورسیکلت، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

نورا  افزود: مأموران انتظامی شهرستان با انجام گشت زنی‌های هدفمند در نقاط جرم خیز و بررسی پرونده سارقان سابقه دار تعداد ۱۴ نفر از سارقان منزل و خودرو را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند و در یک عملیات ضربتی آن‌ها را در مخفیگاه هایشان در سطح شهرستان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف ۱۲ فقره سرقت از سارقان از جمله لوازم منزل، یک دستگاه موتورسیکلت و لوازم خودرو در بازرسی از مخفیگاه سارقان، بیان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند.

جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان ضمن قدر دانی از همکاری خوب مردم با پلیس، خاطر نشان کرد: دستگیری سارقان توسط پلیس در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح شهرستان صورت می‌گیرد و نیروی انتظامی با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می‌کند تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد.

انتهای پیام/ع

دستگیری سارقان درایرانشهر

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی