کد خبر: ۶۳۲۲۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰

پرونده استقلالی‌ها در مورد مهاجم كرواتى همچنان در دادگاه عالى ورزش در جریان است.

پرونده استقلالى ها در CASبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان سايت دادگاه عالی ورزش (CAS) در لیست اسامی پرونده های استماع شده خود، پرونده استقلال و پروپچيچ کروات را قرارداد تا مشخص شود که هنوز حکم نهایی درباره این بازیکن کروات صادر نشده است.

پروپچيچ مهاجم كرواتى آبى پوشان در سال هاى گذشته از باشگاه استقلال شكايت كرده كه به همين منظور مديران استقلال نيز مستندات و دفاعيات خود را ارائه دادند و بايد ديد در نهايت راى به سود كدام يك صادر مى شود.

پندار توفیقى معاون ورزشى باشگاه استقلال در مورد شکایت پروپچیچ از استقلال بیان کرد: جلسه دادگاه عالی ورزش (CAS) برگزار شد که در نهایت به عنوان نماینده باشگاه از طریق اسکایپ در این جلسه حضور پیدا کردم و دفاعیات را به همراه وکیل باشگاه انجام دادیم. بنابراین که اینکه مطرح شده باشگاه استقلال تاچند روز دیگر باید مطالبات بازیکنان مربوطه را پرداخت کند شایعه است و ما در اين نشست از تمامى موارد دفاعیات را انجام دادیم و منتظر نتیجه نهایى هستیم.

گفتنى است با توجه به فسخ یک طرفه قرارداد سال دوم این بازیکن، استقلالى ها امیدوارند تا حکم نهایی دادگاه به نفع باشگاه استقلال صادر شود.

شكايت استقلال و پروپچيچ همچنان روى هوا

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل