کد خبر: ۶۳۲۲۸۲۵
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵

معاون پژوهشی مدیریت حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی از برگزاری مسابقه خلاصه نویسی کتاب با عنوان «طراوت قلم» در مدارس علمیه خواهران استان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد .

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، اعظم پورحیدر درباره برگزاری این مسابقه  گفت : معاونت پژوهش با همکاری معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران، به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و در راستای ترغیب و تشویق طلاب به مطالعه و کتابخوانی مسابقه خلاصه نویسی کتاب با عنوان "طراوت قلم" برگزار می کند .

وی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقه گفت: این مسابقه فرهنگی با هدف عملیاتی کردن و تعمیق آموزه های ساعات پژوهشی، تجربه ای عملی در مطالعه و یادگیری موثر و تسریع مرور، دقیق خوانی، تثبیت و تعمیق مطالعه و یادگیری موثر، تمرینی برای کار قلمی و رشد فکری طلاب، تمرکز فکری هنگام مطالعه کتاب، بهره مندی از حجم زیاد مطالب در زمان اندک و انتقال مفاهیم کتب منتخب  برگزار می شود .

وی با بیان اینکه مسابقه در 3 سطح 2 و 3، اساتید و کادر برگزار و ارزیابی خواهد شد، خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار به مدیریت حوزه های علمیه آذربایجان غربی تا 10 آذر و از طریق پیام با ذکر عنوان مسابقه خلاصه نویسی"طراوت قلم" است .

انتهای پیام/ع

مسابقه خلاصه نویسی کتاب در حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر