کد خبر: ۶۳۲۳۳۵۳
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸

مدیرکل دفتر فنی استانداری خوزستان گفت:پروژه بهسازی ضلع شمالی ساحل رودخانه کارون با اعتباری معادل ۸۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کلنگ زنی شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛نیازی مدیرکل دفتر فنی استانداری خوزستان به جزئیات اجرای  پروژه بهسازی ضلع شمالی ساحل رودخانه کارون اشاره کرد و افزود: این پروژه از محل اعتبارات ملی و طی دو فاز اجرایی می شود که امروز کلنگ اجرای فاز نخست به طول۷۵۰ متر به زمین زده شد.

علی نیازی گفت: طول کل پروژه یک هزار و ۸۰۰ متر و مدت اجرای آن ۱۲ ماه پیش بینی شده است که از دو پیمانکار برای اجرای پروژه بهسازی دیوار ساحلی خرمشهر استفاده خواهد شد و فاز دوم نیز در آینده نزدیک آغاز می شود.

وی با تاکید بر اهمیت اجرای این پروژه، وضعیت فعلی پیاده روی ساحلی خرمشهر را یادآور شد  وافزود: شمع های دیوار ساحلی خرمشهر طی گذر سال های مشکل پیدا کرده است و حرکات شمع های می تواند باعث ایجاد خطرات شده و احتمال ریزش این ساحل نیز وجود دارد.

علاوه بر مدیر کل دفتر فنی استانداری خوزستان، نماینده، فرماندار، رییس و اعضای شهر، سرپرست شهرداری خرمشهر نیز در این آیین کلنگ زنی حضور داشتند.

انتهای پیام/د

کلنگ بهسازی پیاده روی ساحلی خرمشهر زده شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر