کد خبر: ۶۳۲۳۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸

عضو تیم ملی دوومیدانی گفت: ورزشکار قطری با توجه به اینکه در سال‌های اخیر ۲ مدال المپیک و طلای جهان را کسب کرده قطعا اصلی‌ترین حریف من در اندونزی است.

کیوان قنبرزاده در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره آخرین وضعیت آماده سازی اش بیان کرد: فردا (پنجشنبه) برای تمرین زیر نظر مربی روس به این کشور می‌روم. قرار است ۲ هفته در کمپ ملی مسکو تمرین کنم و پس از بازگشت از روسیه در صورت فراهم شدن شرایط فدراسیون دو و میدانی با این مربی قرارداد امضا می‌کند و تا بازی‌های آسیایی جاکارتا با این مربی تمرین می‌کنم.

او درباره اینکه در صورت امضا قرارداد با زاگارولکا تمریناتش را در ایران پیگیری می‌کند یا روسیه، گفت: در مورد این موضوع تاکنون صحبتی نداشته ایم. درحال حاضر باید ۲ هفته زیرنظر زاگارولکا تمرین کنم تا ببینم آیا او راضی می‌شود مربیگری مرا برعهده گیرد؟ فدراسیون دو و میدانی هزینه تمریناتم در کمپ مسکو را پرداخت می‌کند، اما درمورد مبلغ قرارداد مربی روس صحبت نکرده ایم.

قنبرزاده درمورد رقابت با مدعیان پرش ارتفاع آسیا در بازی‌های آسیایی جاکارتا تصریح کرد: رقابت با پرندگان آسیایی به خصوص بارشیم قطری سخت و سنگین است، اما همه چیز بستگی به این دارد که تا زمان آغاز بازی‌های آسیایی چگونه تمرین کنم. قطعا به دنبال کسب نتیجه‌ای مطلوب در جاکارتا هستم و می‌خواهم سطح کیفی ام را افزایش دهم. معتاز بارشیم در سال‌های اخیر ۲ مدال المپیک و طلای جهان را کسب کرده و قطعا او اصلی‌ترین حریف من در اندونزی است.

پرنده ارتفاع کشورمان درمورد امکاناتش گفت: فدراسیون تاکنون امکانات خوبی مانند کمپ مسکو را برای من فراهم کرده است. از طرفی یوگنی زاگارولکا هم جزء مربیان کارنامه دار دنیا محسوب می‌شود. در کل در مراحل ابتدایی تمریناتم وضعیت خوبی داشتم و امیدوارم این روند تا زمان آغاز بازی‌های آسیایی تداوم یابد. برنامه کلی آماده سازی من هم ۲ هفته دیگر و در صورت به توافق نهایی رسیدن با مربی روس مشخص می‌شود.

او ادامه داد: خوشبختانه فدراسیون دو و میدانی و ورزشکاران به این درک رسیده اند که با توجه به سختی رقابت در بازی‌های آسیایی باید دو و میدانی کاران کشورمان برای حضور در این رقابت مهم به بهترین شکل آماده شوند تا سال دیگر حسرت ناکامی در جاکارتا را نخوریم. تاکنون همه مسائل خوب پیش رفته است و امیدوارم این وضعیت ادامه داشته باشد.

قنبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: از ۲ ماه پیش مذاکراتم را با زاگارولکا آغاز کرده ام و اگر با او به توافق نهایی برسم با توجه به اینکه ۹ ماه تا بازی‌های آسیایی جاکارتا زمان باقی مانده است امیدهایم برای کسب مدال در آن رقابت‌ها تا حد زیادی افرایش می‌یابد.

انتهای پیام/

اظهارات قنبرزاده درباره وضعیت فعلی اش

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر