کد خبر: ۶۳۲۳۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مشکل بازنشستگی و ۲ شغله بودن طاهری برطرف شود در آن صورت او مشکلی برای فعالیت در باشگاه ندارد.

جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره وضعیت مدیر عامل پرسپولیس اظهار کرد: طاهری با مشکل بازنشستگی و دو شغله بودن مواجه است و اگر این مسائل حل شود او می تواند در پرسپولیس فعالیتش را ادامه بدهد.

مدیرعامل باید مصوبات هیئت مدیره را اجرا کند 

او درباره فشار هیئت مدیره بر طاهری برای همکاری با حامی مالی سابق بیان کرد: این موضوع صحت ندارد. همچنین مدیر عامل باشگاه باید هر چه به صلاح باشگاه باشد اجرا  و باشگاه را از طریق مصوبات هیئت مدیره اداره کند.

گرشاسبی با حمایت مسئولان وزارت ورزش مشکلات مالی را برطرف کرد 

کاشانی تصریح کرد: حامی مالی به تعهدات مالی خود عمل کرده و مقداری پول به حساب باشگاه ریخته است. براین اساس گرشاسبی با حمایت مسئولان وزارت ورزش و جوانان توانسته مشکلات مالی باشگاه را برطرف کند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه قانون اجازه کمک مالی دولت به باشگاه ها را نمی دهد، بیان کرد: باشگاه های استقلال و پرسپولیس دولتی هستند و زیر نظر وزارت ورزش و جوانان اداره می شوند. البته سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تلاش خود را می کند تا باشگاه های استقلال و پرسپولیس از لحاظ مالی مستقل باشند تا به کمک های دولتی نیاز نباشد.

او در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال امیدوارم در آینده نزدیک پرسپولیس به باشگاه تبدیل شود تا از حمایت هواداران خاص و پیشکسوتان بهره ببریم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر