کد خبر: ۶۳۲۳۶۸۰
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵

اعضای هیات رئیسه جدید شورای اسلامی استان قزوین انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ در جلسه ای غلامرضا علینوری بعنوان رئیس، حمیدرضا دلوی نائب رئیس، عباس افتخاری منشی و علی یار حسنی بعنوان منشی و سخنگوی هیات رئیسه شورای اسلامی استان معرفی شدند.

حمید رضا دلوی هم با ۳ رای بعنوان نماینده شورای استان در هیات حل اختلاف استان برگزیده شد.

همچنین عباس افتخاری با ۴ رای و مهدی عبدالرزاقی با ۳ رای بعنوان نمایندگان استان قزوین در شورای عالی استان‌ها انتخاب شدند.

استاندار قزوین در این جلسه گفت: شورا‌ها از ارکان مهم مشارکت مردم در تصمیم گیری‌ها و مدیریت امور محسوب می‌شوند و بعنوان نماینده مردم وظایف سنگینی برعهده دارند.

عبدالمحمد زاهدی افزود: شورا‌ها از جمله نهاد‌هایی هستند که مردم نظر و سلیقه خود را در آن اعمال کرده و نشان می‌دهند پس باید توجه به خواست مردم در صدر فعالیت‌ها و برنامه‌های شورا‌ها باشد.

زاهدی اضافه کرد: حضور در هیات حل اختلاف شورا‌ها و شورای عالی استان‌ها از جمله ماموریت‌های شورای استان است که نشان از جایگاه و نقش اثرگذار این مجموعه در تصمیم گیری‌ها و جهت گیری‌های توسعه‌ای دارد.

زاهدی گفت: همه دستگاه‌ها و مدیران باید کمک کنند تا شورا‌ها در عمل موفق باشند و همه فعالیت‌ها و برنامه‌ها با همفکری و هم اندیشی پیش برود.

انتهای پیام/

انتخاب هیات رئیسه جدید شورای اسلامی استان قزوین

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر