کد خبر: ۶۳۲۳۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲

در آیینی از خادمان عرصه کتاب وکتابخوانی تجلیل شد.

تجلیل از خادمان عرصه کتاب وکتابخوانی در زاهدانبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در آیین تجلیل از خادمان عرصه کتاب وکتابخوانی گفت: در 3سال گذشته حدود 300ملیون تومان بن تخفیف کتاب بین مردم در استان توزیع شده است که باید میزان این یارانه تخفیف به کتاب برای اشتیاق مردم به کتابخوانی افزایش پیدا کند.


جمشبد نژاد، در ادامه افزود: به 9000 کتاب در سطح استان پرداخت یارانه داشته ایم که در این زمینه باید از فرهنگ کتاب وکتابخوانی برای پیشرفت کشور واستان کمک بگیریم.

وی گفت: نگاه اسلام به کتاب وکتاب خوانی بسیار خوب بوده است و در این زمینه ماهم که خود را مسلمان مینامیم باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

وی اظهار کرد: با تغییر نگاه جامعه با ایجاد فرهنگ کتاب وکتابخوانی می توانیم نگاه تازه و جدیدی را برای پیشرفت در کشور ایجاد کنیم.

معاون استاندار در ادامه با اشاره به اینکه باید به محصول کتاب وکتابخوانی توجه کنیم گفت: باید بستر را برای نخبگان کتابخوان در استان ایجاد کنیم و انها را مورد حمایت قرار دهیم.

انتهای پیام/گ

تجلیل از خادمان عرصه کتاب در زاهدان

وی تصریح کرد: باید توجه مان را برای پیشرفت نواوری اموزشی در مجتمع ها و مدارس برای ایجاد فرهنگ کتاب و کتابخوانی گسترش دهیم چون مهمترین سرمایه ما نیروی انسانی اموزش دیده و کتابخوان است.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر