کد خبر: ۶۳۵۰۴۵۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
کد خبر : ۶۳۵۰۴۵۱
گروه : همدان » همدان
دبیر 24امین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان؛

دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان گفت: از اجراهای گروه های تئاتری همدان دفاع شود.

از اجراهای گروه های تئاتری همدان دفاع شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ مریم کاظمی، دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان در آئین اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گفت: جشنواره بیست و چهارم همراه با شوق دست اندرکاران و استقبال مردم به اتمام رسید و اینک باید به استقبال ربع قرن جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برویم.

 وی افزود: استان همدان در سال 2018 قطب گردشگری خاورمیانه می شود اما برگزاری چنین رویداد بزرگی در کنار همه عناصر بسیار مثبت معمولا موانع و مشکلاتی هم دارد که باید برای توسعه آن در همدان اقداماتی صورت گیرد.

 وی با بیان اینکه شغل‌های آموزشی تئاتر در مدارس و آموزشگاه‌ها نیز خیلی مهم است، تصریح کرد: دبیران باید هنر باید تئاتر را بشناسند تا بتوانند مفاهیم آموزشی را به خوبی انتقال دهند.

 دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با اشاره به اینکه اجرای نمایش ها و کیفیت جشنواره ها متاثر از کیفیت نمایش‌هاست، اظهار کرد: باید بودجه‌های قابل توجهی را برای این مهم اختصاص دهیم و در غیر اینصورت جشنواره را به جشن شلوغ و بدون کیفیت تبدیل می‌کند.

 کاظمی خاطرنشان کرد: برگزاری رویدادی بزرگ در کنار همه عناصر مثبت و مفید موانعی هم دارد که امیدواریم با همکاری های همه جانبه برطرف شوند.

 وی با تاکید بر اینکه باید از اجراهای گروه های تئاتری همدان دفاع شود، بیان کرد: امیدواریم با دفاع از آثار هنری بتوانیم برای سال بعد کارهای خوبی داشته باشیم.

 دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان افزود: باید از نمایش ها حمایت شود تا نمایش های خوبی را در طول جشنواره شاهد باشیم.

 وی تصریح کرد: باید به گسترش فرهنگ و هنر کمک کنیم چون این یک وظیفه اجباری ا‌ست جشنواره ما نیاز به کمک دارد، فوت جادویی را بدمید.

انتهای پیام/ د

اختتامیه تئاتر کودک و نوجوان در همدان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر