دشمنان اسلام همواره مایه نفاق بوده اند

شیخ ابراهیم محمدی: عسلویه نماد همبستگی شیعه و سنی در کشور است

امام جمعه اهل تسنن عسلویه با بیان اینکه فرقی بین شیعه و سنی در عسلویه وجود ندارد گفت: شهرستان عسلویه نماد همبستگی و اتحاد میان شیعه و سنی است.

شیخ ابراهیم محمدی: عسلویه نماد همبستگی شیعه و سنی در کشور استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت محمدمصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) همایش وحدت ائمه جماعات تشیع و تسنن شهرستان‌های همجوار پارس جنوبی در عسلویه برگزار شد.

در این همایش امام جمعه اهل تسنن عسلویه با تبریک سالروز ولادت باسعادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت ویژگی‌های مسلمانان را برشمرد و با تاکید بر نقش مهم اتحاد مسلمانان در خنثی شدن دسیسه‌های دشمنان اظهار داشت: دشمنان اسلام تنها با استفاده از تفرقه و اختلاف میان مسلمانان به اهداف خود دست می‌یابند و جنگ و جدال در سرزمین‌های اسلامی به سبب ایجاد تفرقه است.

شیخ ابراهیم محمدی، با تاکید بر تقویت انسجام مسلمانان و اشاره به همبستگی آن ها در شهرستان عسلویه خاطر نشان کرد: به حمدالله در منطقه عسلویه شیعه و سنی در کنار هم از اتحاد و همبستگی بسیار خوبی برخوردارند و این مهم از برکات انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

امام جمعه اهل تسنن عسلویه با بیان اینکه فرقی بین شیعه و سنی در عسلویه وجود ندارد گفت: در عسلویه همه برادر و برابر هستند و عسلویه اکنون نماد همبستگی و اتحاد بین شیعه و سنی است.

وی با بیان اینکه وحدت اسلامی از توصیه‌‌ها و تاکیدات پیامبر گرامی اسلام بر امتش بود تاکید کرد:دشمنان اسلام همواره مایه نفاق و تفرقه میان امت اسلامی هستند و وحدت بین مسلمانان سبب شکست آنان می‌شود.

محمدی با بیان اینکه شعیه و سنی در عسلویه از حقوق مساوی برخوردار هستند تصریح کرد: مردم شعیه و سنی در عسلویه ضمن همزیستی و تعاملبه الگویی برای دیگر مناطق تبدیل شده اند.

وی با بیان اینکه مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی گام بزرگی در مسیر پیشرفت این کشور برداشته‌اند خاطر نشان کرد: خوشبختانه تاکنون تعامل و همکاری بسیار سازنده‌ای با جوانان منطقه در حوزه اشتغال فراهم شده است.

انتهای پیام/پ

نماد همبستگی شیعه و سنی در کشور عسلویه است

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر