کد خبر: ۶۳۵۰۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶

مقامات اردن، همزمان با تحصن نمایندگان پارلمان این کشور در برابر سفارت‌های آمریکا و رژیم اسرائیل، تدابیر امنیتی در اطراف این سفارت‌ها اتخاذ کردند.

اتخاذ تدابیر امنیتی در اطراف سفارت‌های آمریکا و رژیم اسرائیل در اردنبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری عمون، تعدادی از مردم و نمایندگان پارلمان اردن در برابر سفارت آمریکا و رژیم صهیونیستی در شهر أمان تحصن کردند.

 بیش از ۲۰ نماینده پارلمان این کشور در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به شهر قدس در برابر سفارت آمریکا و رژیم صهیونیستی تحصن کرده‌اند.

همزمان با نزدیک شدن به سخنرانی دونالد ترامپ و اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، مقامات اردنی تدابیر امنیتی در اطراف سفارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی تشدید کرده‌اند.

احمد ابوالغیط، دبیر کل اتحادیه عرب نیز در همین ارتباط هشدار داد انتقال سفارت آمریکا به قدس روند گفت‌وگو‌های صلح بین اعراب و اسرائیل را از بین خواهد برد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شامگاه سه‌شنبه در تماس‌های تلفنی جداگانه‌ای با رئیس تشکیلات خودگران فلسطین، پادشاه اردن و نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تصمیم خود برای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس خبر داد.

این تصمیم ترامپ به معنای به‌رسمیت شناخت قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی است که پیشتر هفته گذشته یک مقام مسئول در کاخ سفید گفته بود ترامپ در سخنرانی خود به روز چهارشنبه (امروز) پایتختی قدس را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام/

اتخاذ تدابیر امنیتی در اطراف سفارت‌های آمریکا و رژیم اسرائیل در اردن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر