کد خبر: ۶۳۵۱۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵

سرمربی سایپا تهران برای تقویت تیمش در نیم فصل دوم لیگ برتر دنبال جذب یک مدافع و مهاجم است.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تیم فوتبال سایپا تهران در هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر در دربی خودروسازان پایتخت با نتیجه یک بر صفر پیکان را شکست داد.

پس از این بازی علی دایی برنامه های ویژه ای را برای تقویت تیمش در نظرگرفته است تا نارنجی پوشان پس از سال ها بتوانند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورند.

با توجه به اینکه سایپا در حال حاضر تنها از 3 مهاجم تخصصی یعنی محمد عباس زاده، محمدرضا سلیمانی و البته الله یار صیادمنش بهره می برد، دایی قصد دارد با جذب یک مهاجم باتجربه توان هجومی تیمش را افزایش دهد. شنیده می شود سرمربی سایپا در کنار بررسی رزومه سه مهاجم آفریقایی روی برخی بازیکنان لیگ برتری هم نظر دارد و برهمین اساس برای جذب عیسی آل کثیر، مهاجم 6 گله نفت تهران هم تمرکز کرده است. او امیدوار است با فراهم شدن شرایط بتواند این بازیکن را در نیم فصل دوم به فهرست سایپا اضافه کند.

از طرفی کادرفنی سایپا قصد دارد برای جبران جای خالی محمد حسین کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش این تیم که به دلیل پارگی رباط صلیبی دست کم تا پایان فصل نمی تواند برای خودروسازان به میدان برود نام 2 مدافع لیگ برتری و یک مدافع دسته اولی را در اختیار مسئولان باشگاه قرار دهد که البته دایی و دستیارانش تاکنون روی این بازیکنان به جمع بندی نرسیده است.

انتهای پیام/

برنامه دایی برای تقویت سایپا در نیم فصل دوم

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل