کد خبر: ۶۳۸۶۶۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳

فرمانده کل سپاه پاسداران پایان فتنه ۹۶ را اعلام کرد.

سرلشکر جعفری پایان فتنه 96 را اعلام کردبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این وعده الهی است که پس از هر فتنه و سختی، آسانی می‌آید، افزود: دشمنان می‌دانند به هیچ وجه نمی توانند جمهوری اسلامی ایران را از لحاظ دفاعی تهدید کنند و همه سرمایه خود را پس از دفاع مقدس برای عملی کردن تهدیدات فرهنگی، اقتصادی و امنیتی علیه ایران اسلامی هزینه کرده اند و به یاری خدا در این زمینه هم شکست آنها حتمی است.

وی گفت: وقتی ملتی در منطقه ای پرآشوب پیروز میدان باشد و زمانی که اربابی آمریکا را نپذیرد و به نوچه های جیره خوار امریکا حتی نیم نگاهی هم نکند و در کنار مظلوم و مقابل ظالم قرار گیرد باید هم تهدید شود و این تهدیدات همیشه بوده و خواهد بود و ما باید دائما بصیر باشیم.

جعفری تاکید کرد: اقتدار، صبوری و بصیرت مردم همیشه ایام پیروزی را برای ایران و ایرانی به ارمغان آورده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: برای استقلال جمهوری اسلامی ایران تا پای جان استقامت می‌کنیم و این مرز و بوم به خاطر اقتداری که دارد هیچ گاه دهن به دهن با دولتی فحاش و ضعیف، نمی شود و تنها در عمل، اراده و استقامت و قدرت خود را نشان خواهد داد.

وی گفت: دشمنان و جیره خواران آنها مثل آل سعود تا می خواهند فریاد بزنند و فحاشی کنند اما می دانند راه ما و هدف ما در جهان نتیجه داده است.

جعفری با بیان اینکه آمریکا، صهیونیست ها و آل سعود به داعش دستور ورود به ایران را داده اند و برخی تیم های پیشروی آنها نیز وارد شده اند تا دست به انفجار و خرابکاری بزنند ، تاکید کرد: پیشروهای این گروه جنایتکار هم اکنون کاملا تحت کنترل هستند و نیروهای ضعیف این گروهک تروریستی هم اگر جرات دارند از مرزهای ایران اسلامی عبور کنند.

فرمانده کل سپاه افزود: به امید خدا از این مشکلات عبور می کنیم و مسئولان باید راه حل عبور از مشکلات را عمل به توصیه های مقام معظم رهبری بدانند چرا که تمام توصیه های کاربردی را برای حل مشکلات، عدالت، اخلاق و سبک زندگی ایرانی اسلامی به مسئولان ارایه کرده اند.

جعفری گفت: باید قدر مردم خوب، مقاوم، مومن و بصیر و آگاه ایرانی اسلامی را دانست ، مردمی که با وجود همه مشکلات در لحظه راه خود را از آشوبگران جدا کردند و هر که در وسط صحنه بود در این روزهای آخر همه اغتشاشگر و جیره خوار بیگانه بودند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: خدا دشمنان ایران اسلامی را احمق آفریده است چراکه با فرهنگ عاشورایی، استقلال طلبی و ظلم ستیری فرد فرد این مرز و بوم آشنا نیستند و بیگانگان هرگاه بحرانی ایجاد کردند ، وحدت و همدلی مردم و مسئولان دوچندان شده است و این انسجام و یکرنگی آسیب پذیر نخواهد بود.

جعفری با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی، گرانی و بحث بیکاری همیشه دغدغه ملت ایران بوده است و در مقاطعی از زمان وضعیت از این دوران هم سخت تر بوده است ، گفت : مردم باید دردها و مشکلاتشان توسط مسئولان به خوبی شنیده شود و بدانند مسئولان به فکر حل مشکلات مردم هستند.

وی با اشاره به دوستی های دروغین آمریکا و غرب و صهیونیست ها با مردم ایران و همراه شدن با فتنه گران تاکید کرد: اگر این دروغ گویان ، دلسوز و به فکر مردم ایران بودند هیچ گاه این چنین مردم مظلوم ایران را تحریم نمی کردند.

جعفری گفت: بعضی احساس می ‌کنند دوستی با آمریکا وضعیت اقتصادی را بهتر می کند اما این افراد نگاهی به کشورهایی مانند مصر بیندازند که همه چیز خود را فدای دوستی با ایالات متحده کردند.

وی افزود: اگر انصاف داشته باشیم می بینیم رشد طبقه متوسط در کشور ما قابل توجه است و آمار جهانی نشان می دهد بخشی از طبقه محروم وارد طبقه متوسط شده اند اما سبک توسعه و تبلیغات و شیوه مصرف در کشور ما به سمتی است که نگاه بیشتر مردم به قشر مرفه است و برای همین نیازها هیچ گاه تمام شدنی نیست.

 جعفری گفت: سپاه آماده است به کمک دولت بشتابد و برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی نیروهای خود را متمرکز کند تا با کمک هم از این بحران عبور کنیم.

وی با بیان اینکه در زمینه دفاعی و امنیتی از وضعیت بسیار خوبی برخورداریم، افزود: همیشه اعلام کردیم ، آماده ایم ظرفیت گسترده و عظیم مهندسی و تجربه های خود را در خدمت حل بحران های معیشتی بگذاریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن، شکست خورده از همه سیاست هایش در منطقه تنها کاری که می تواند انجام دهد ایجاد ناامنی در ایران اسلامی است و مردم و مسئولان ما باید بدانند هزینه سازش کردن با بیگانه بسیار بیشتر از هزینه مقاومت است.

جعفری تاکید کرد: کشته سازی یکی از برنامه های اصلی فتنه گران و اربابان آنها در اغتشاشات اخیر بود و می خواستند کاملا به صورت جدی و هدفمند جان مردم چه کودک و چه بزرگ را بگیرند و به گردن حکومت اسلامی ایران بیندازند.

وی گفت: این کشته سازی ها را در قهدریجان، ایذه و نجف آباد دیدیدم که حتی دو برادر بسیجی را با گلوله ساچمه ای و چاقو به شهادت رساندند و این جنایات را از لابه لای جمعیت هدایت می کردند.

فرمانده کل سپاه افزود: مردم جنوب شرق و شمال غرب کشور که با ناامنی های برآمده از ضدانقلاب و اشرار همیشه دست و پنجه نرم کرده اند و طعم شیرین امنیت را به خوبی می‌دانند ، نگذاشتند فتنه گران داخل آنها رسوخ کنند.

وی تاکید کرد: اگر دراین شرایط آمادگی های امنیتی نبود شدت این فتنه بسیار گسترده تر از این می شد و از سوی دیگر شرایط فضای مجازی نیز به هیچ وجه مناسب نبود و برخی به علت مصالح یا بی توجهی به هشدارها کنترل این فضا را از دست دادند.

جعفری گفت: آمادگی امنیتی ما و بصیرت مردم باعث شد دشمن شکستی دوباره را تجربه کند چراکه اگر وضعیت ما مانند مصر، تونس و لیبی بود شاید جمهوری اسلامی ایران ضرر جبران ناپذیر را تجربه می کرد.

وی با بیان اینکه حجم تخریب ها و گستردگی فتنه در سال 88 بسیار بیشتر از فتنه 96 بود، افزود: آن فتنه ، فتنه ای سیاسی بود اما فتنه اخیر پراکندگی بیشتری داشت.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به ادعای برخی مسئولان استان خراسان رضوی مبنی بر دخالت جریان منسوب به یکی از مسئولین سابق در آغاز این تجمع و اعتراض در مشهد و برخی مناطق دیگر که در ادامه ازدست رها شد و به اغتشاش و فتنه رسید گفت: این موضوع با فراخوان یکی از سایت هایی صورت گرفت که وابسته به شخصی است که این روزها زبان به مخالفت خوانی نسبت به اصل و ارزش های نظام گشوده است.

جعفری تاکید کرد: نیروهای امنیتی درحال بررسی این مسئله هستند و اگر به دخالت این مسئول سابق برسند قطعا متناسب با وضعیت و درخواست ناجا با او برخورد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در فتنه اخیر سپاه تنها در سه استان اصفهان، لرستان و همدان بطور محدود وارد عمل شد و افزود: بیشترین اجتماع شهری در این فتنه در اوج آن تجمعی هزار و پانصد نفری بود و در کل کشور در اوج اغتشاشات نیز حدود 15 هزار نفر حضور داشتند.

جعفری تاکید کرد : باید از ملت غیور ایران اسلامی تشکر کرد چون به محض اینکه متوجه شدند دست بیگانگان و فتنه گران در کار است راه خود را هوشمندانه از آنها جدا کردند و با تمام مشکلات اقتصادی که داشتند به دفاع از آرمان های انقلاب و ایران اسلامی پرداختند.

وی گفت : حضور همیشگی مردم در صحنه های سخت و بحران های انقلاب از جمله فتنه اخیر باعث شد که کار فتنه گران ، سخت تر شود و نیروهای امنیتی به سرعت بتوانند حلقه ها و سرحلقه های فتنه گران را شناسایی و دستگیر کنند.

جعفری افزود: بسیاری از اغتشاشگرانی که از روز جمعه به بعد در مرکز فتنه بودند همه آموزش دیده ضدانقلاب و منافقین بودند که دستگیر شدند و به شدت با آنان برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه زمینه و بهانه از پنجشنبه به دست ضدانقلاب افتاد، افزود: دشمنان به سرعت بر فضای مجازی سوار شدند و برای فتنه گری به صحنه آمدند.

جعفری تاکید کرد: علاوه بر 5 هزار نیرویی که خانم کلینتون اعلام کرد برای ایجاد آشوب و فتنه و ناامنی در ایران آموزش داده اند ، تعداد قابل توجهی دیگر از عوامل ضدانقلاب، سلطنت طلب و منافقین داخلی ماموریت یافتند اغتشاش و فتنه را گسترش دهند.

فرمانده کل سپاهگفت: همزمان در فضای مجازی با 3 هزار نیروی جدید شبکه سازی را آغاز کردند و آستانه سالگرد حماسه 9 دی و مشکلات اقتصادی را بهترین بهانه برای آشوب در کشور دانستند.

جعفری افزود: عدم کنترل فضای مجازی که مدیریت آن در خارج از کشور است و کوتاهی مسئولان در کنترل این فضا نیز به اغتشاشات شدت داد، اما زمانی که فضای مجازی کنترل شد، شاهد کاهش فتنه گری ها بودیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فتنه های سال 78 و 88 اشاره کرد و گفت: فاصله فتنه 96 دو سال کمتر از فتنه های دیگر بود چراکه با نفوذ انقلاب و مقاومت در قلب و ذهن مردم آزاده جهان و منطقه آمریکا و صهیونیست ها و آل سعود قسم خوردند که از ایران انتقام می گیرند اما باید به آنها گفت زهی خیال باطل!

جعفری خبر مهم دیگری را اعلام کرد، 8 هزار و 100 کانکس تحویل زلزله زدگان غرب کشور شده است .

وی گفت: 45 روز پیش رهبر معظم انقلاب به مناطق آسیب دیده آمدند و نگران اسکان موقت زلزله زدگان بودند که ما قول دادیم 45 روزه 8 هزار کانکس را تحویل می دهیم و امروز 8 هزار و 100 خانواده در 8 هزار و 100 کانکس استقرار یافتند.

سرلشکر جعفری افزود: همچنان در کنار مردم و دولت در این مناطق هستیم و در صورت نیاز برای ساخت و اسکان دائم به دولت کمک خواهیم کرد.

فرمانده کل سپاه گفت: دولت بودجه ای را درنظر گرفته و با وامی که به آسیب دیدگان می دهد کار ساخت منزل در مناطق آسیب دیده با نظارت خود صاحب خانه آغاز می شود و هرچند شاید این مبلغ کم باشد اما سپاه پاسداران حاضر است در جابجایی مصالح و خرید مصالح با قیمت پایین و کمک در ساخت خانه ها توسط گروه های جهادی و کمک قرارگاه سازندگی هزینه های ساخت مسکن را بسیار کاهش دهد.

سرلشکر جعفری افزود: سازماندهی 31 سپاه استانی که هر استان رسیدگی به 6 روستا را در دست گرفت و هدایت کمک های مردمی در روستاها و عملکرد ویژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در آواربرداری، افتخاری دیگر برای سپاهیان اسلام بود.

وی تاکید کرد: 120 هزار مترمربع فضای استقرار کانکس های ساخته شده توسط سپاه است که اتمام این ماموریت بزرگ در روستاهای دشت ذهاب را نیز اعلام می کنیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۲۱۴
در انتظار بررسی: ۰
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
درود بر شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
خدا پشت وپناهت سرلشکرجعفری انشاالله همیشه سرافراز و سربلند باشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
درود بر سردار جعفری
غلامرضا سلمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
با تشکر از زخمات شما سردار محترم ، فقط تو را به خدا جهت شادی "ارواح شهدای گلگون کفن" که جان خود را برای برپا نگهداشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران فدا گردن ... اون کسایی که پرچم ما را آتش زدن را دستگیر کنید و به مردم معرفی کنید.
محمد علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
خدایا خودت کمکم کن!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
مرسی سرلشکر جعغری . ارزوی سلامتی برای شما دارم
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
درود بر شما شیرمردان .
درودبر سرلشکر جعفری .
فدایی رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود خدا بر ستمگران
مصطفی مهدیخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
با سلام. سردار خدا قوت
زینب مهدیخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
مرگ برترامپ خدا پشت وپناهت سردار انشاالله همیشه سرافراز و سربلند باشی
ایرانی
|
United States
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر سردار جعفری
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سردار عزیز مردم تا حدی ظرفیت دارند . کارهای عمرانی کشور فقط به دست سپاه و بسیج انجام می شود . پس دولت چیکار اس اخه؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سردار خدا حفظت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سرلشکر جعفری همیشه در قلب مایی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سرلشکر جعفری همیشه در قلب مایی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
دوستت داریم سرلشکر خدا پشت و پناهت باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
دوستت داریم سرلشکر خدا پشت و پناهت باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سلام و درود خدا بر سرلشکرجعفری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر سپاه پاسداران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
این جمله حضرت امام که «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود» برای تعارف یا افزایش روحیه پرسنل سپاه نبوده بلکه فرمایشی مسئولیت آور بوده است و تاکیدهای مکرر ایشان بر بقا و تقویت سپاه را در امنیت گذشته، حال و آینده ترسیم کرده است و تاکیدهای مکرر ایشان بر بقا و تقویت سپاه، گویای اعتقاد و اعتماد عمیق ایشان به این نهاد انقلابی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
دشمن یادش رفته اینجا ایرانه ما همه پشت به پشت هم تا پای جان حامی کشور و ولایت فقیه هستیم
مرگ بر آمریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
لطفا با جوانانی که دستگیر کرده اید چنانچه کار خاصی انجام نداده اند وبدلیل هیجان جوانی وجو گیر شده اند آزاد کنید.تا جامعه جهانی بر علیه کشور شانتاژ نکنند.
نه نه قمر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
نه نه اونی که پرچم کشورمون رو آتیش زده با ی پیت نفت و یه شاخ کبریت دودش کنید بره هوا...عشق است رهبر .خدا حفظش کنه .ان شالله دوشا دوشه مولا صاحب الزمان ببینیمش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
مسئولين با رفع مشكلات مردم قدر اين مردم را بدانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
مرگ بر آمریکا واسراییل سعودی
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر سپاه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سپاه اسلام همیشه پیروز است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سپاه اسلام همیشه پیروز است
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
اگر سپاه نبود این انقلاب و کشور هم نبود عاشقتم سپاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
الحمدالله
سید هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
نظم و امنیت ضامن هر کشوری است...
تشکر از نیروهای حافظ وطن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود و سپاس به همه بخصوص سپاه پاسداران که غائله کثیف امریکا را در نطفه خفه کرد
سید کمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
قدرت در اتحاد است.اجازه ندهیم دربینمان تفرقه بیاندازند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
مبارکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر سپاه پاسداران
منا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
اقا گوش به فرمانیم فقط اتحاد اتحاد اتحاد
غلامرضا سلمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود و سپاس از سپاه همیشه قهرمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
دوستت داریم سردار
ebrahimi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
ای سرداران جان برکف نهاده..جانهای ناقابلمان به فدایتان.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
فقط میتوانم بگویم سپاسگذاریم سپاسگذاریم خداوند یار و نگهدارنان باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
خیلی خیلی مممنونیم از شما وهمه....فقط اعدام اعدام............
saeed
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
بفکر جوونا باشین تا از این بدتر نشده اینا زنگ خطره برا مسئولان خواب رفته
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
خداوند همیشه دلسوزان مردم و نظام را حفظ کند و موفقشان بدارد مرگ بر فتنه گر و کسانی که آسایش مردم را نمیخواهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر سردار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
تا آخر ایستاده ایم....
جانم فدای رهبر..
لبیک یا حسین....
هیراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
به خدا به پیر به پیغمبرمشکلات اقتصادیر وبیکاری وفسادمسولان رباباندبازی واقازادگی ک عده جان به لبمان رسیده اگرقراره سختی کشیم بایدهمه بکشینم نه اینکه مسولان وفرزندانشان دررفاه کامل باشندوثروت اندوزی کنندومامردم درفقر و فلاکت باشیم

به خداهمگی درپیشگاه شهداشرمنده ایم
ملت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر سپاه،بسیج ونیروی انتظامی.ما خود شاهد زحمات شبانه روزی شما جهت برقراری امنیت بودیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
به فکراین مردم باشید خوب مردمانی داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
باید اشد مجازات در مورد این افراد اعمال شود خصوصا کسی که پرجم را اتش زد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
دشمن نیازی به حمله مستقیم ندارد و فصل این نوع اقدامات پر هزینه سنتی نیز گذشته است بلکه دشمن با ایجاد آشوب و فتنه هزینه های زیادی نیز تحمیل می کند وارد می شود
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سپاه نور چشم من است خسته نباشی قهرمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
ممنون از همه تون
شکر خدای بزرگ این غائله خطرناک به اتمام رسید
حالا نوبت مسئولین هست که به دنبال مشکلات مردم باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
باید این افراد زودتر محاکمه شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
چقدر صحبت های شما به دل می نشیند ‌ .کاش همه مثل شما دلسوز و صبور بودن.
چرا شمایی که اهل کار و تلاش هستین هیچ وقت کاندید ریاست جمهوری نمی شوید ؟!
م....خ
|
Japan
|
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
ای کاش یه ذره هم به فکر این جوانان بیکار بودین که هیچ انگیزه ای برای زندگی ندارن تا کی باید این گرانی ادامه داشته باشه تا کی تورم تاکی این همه اختلاس باید باشه من جوان شغل وخانه نمیخوام آینده نمیخوام چرا نباید اقتصاد ماارامش داشته باشه چرا هرسال باید ده درصدافزایش قیمت داشته باشیم من بانظام مخالف نیستم
حسین*
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
با سلام و عرض خسته نباشد.. خدا قوت
الان که خدا راشکر این قضایا ختم به خیر شد:
لازم است با اغتشاشگران با جدیت کامل برخورد شود، این ها همان افرادی هستند که برای دشمنان اسلام و ایران رقصیدند؛ و مایع شادی آنها را فراهم آوردند. و موجبات بهم زدن امنیت و آرامش ملت فهیم ایران شدند.. امیدوارم دولت به فکر معیشت مردم همیشه در صحنه باشد..چون مطمئنا مشاهده کردید که به جز توان امنیتی بالا ؛ حمایت همه جانبه ملت موجب پیروزی است.
عباس آذرنگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
زنده و پاينده باشي سردار؛اجر شما وهم رزمانتان باخدا باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
مردم تحت هر شرایطی که باشن امنیت میخوان ، توجیه پذیر نیست که به بهانه مشکلات اقتصادی ،آشوب و آدم کشی کرد ، معلومه که اینا مردم عادی نیستن
سیدهادی علوی تفتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سلام..خدا قوت..

باید سطح درامد مردم را بالا برد..که قدرت خرید مردم قوی شود در ایران اسلامی.

و هیچ تحریمی اثر گذار نباشد..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
باید تک تک این آشوبگران به سزای عملشون برسن
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر این همه بصیرت و هوشیاری مردم و تلاش سپاه و بسیج و نیروهای نظامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
افرین بر شما سردار
امیر رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر سپاه و کشورم جمهوری اسلامی ایرانم.زنده باد وطنم.از وزیر ارتباطاتم عاجزانه من شهروند ایرانی خواهشمندم تلگرام و اینیستاگرام رو از فیلتری در بیارن ..ایشالاه همیشه ما ملت و دولت رفیق و دوست هم باشیم ..و در اوج امنیت و آرامش باشیم همیشه
NASAFA.IR
|
United Kingdom
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
الحمد لله این مسائل حل شد

باریکلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
ممنون از شما
جمشیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
باید ریشه این منافقان و فتنه گران خشکانده شود تا دیگر شلوغ کاری نکنند
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
الهی شکر که ارامش به کشورم برگشت
hasanshembel@yahoo.com
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
باید به اعمال این منافقان رسیدگی کرد
hasanshembel@yahoo.com
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
زنده باشی سرلشکر
hasanshembel@yahoo.com
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
ایشالا که دیگه در هیچ کجای کشور مشکلی نباشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
تشکر از شما سرلشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
بخدا مردم خسته شدند از اوضاع بد معیشتی و کاری لطفا بیشتر به ما توجه بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
سردار ممنونیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر نیروهای مخلص انقلاب.
بهزاد وصالی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
انشاءالله که مشکلات هم می گذرند ... فقط ای مردم، برای رفع این مشکلات کاری نکنید پس فردا در قیامت نتونیم به شهدای کشورمون نگاه کنیم :(
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
لطفا با اختلاس گران هم برخورد شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
درود بر شما شیرمردان
کریم
|
Norway
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
زنده باد ایران
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
خدا کنه دیگه از این اتفاقات پیش نیاد
lمسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
سلام درود ب کسانی که برای مردمش خدمت میکنن .سردار عزیز همنجوری که شما مسئول برخود با اغتشاش وفتنه گران هستین لطفا مسئولیت برخورد با اختلاس گران رو هم بر عهده بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
درود بر سروقامتان ناجا به ویژه اون. سربازانی که نگذاشتند کلانتری قهدریجان از توابع اصفهان دست. آشوبگران بیفتد واگر چنین اتفاقی افتاده بود معلوم نبود چه برسر مردم بیگناه می افتاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
حاجی برس به داد مردم
خخخخ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
درود بر شما
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
مسئولان دولت بیشتر هوای مردم رو داشته باشن خصوصا در مسائل اقتصادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
باید به درد و مشکلات مردم رسیدگی کرد تا حوادث این چنینی پیش نیاد دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
درود بر سپاه مرگ بر آمریکا ونوکراش
فهيمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اينهايي رو هم كه گرفتن اكثرا بچه هايي هستن كه جوگير شدن،
همه تحت تاثير مخرب تلگرام و اينستا اينكارا رو كردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
سپاه قدرتمند افتخار ایران اسلامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
خداروشکر
محمد ظفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
سلام و درود بر سربازان اسلام
سرباز ولی امر مسلمین هستم و در برابر فتنه تمام قد می ایستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
درود و خدا قوت بر تمامی سربازان اسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
دولت باید به مشکلات مردم مثل گرانی قیمت ها و بیکاری جوانان رسیدگی کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
تلگرام کی وصل میشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
یک خسته نباشید هم به برادران عزیز و زحمت کش ناجا و نیروی ویژه ناجا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
درود بر سپاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
سلام: سردارجعفری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
جانم فدای وطنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
عشق فقط جمهوری اسلامی ایران
جانم فدای وطنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
انشالله همیشه دشمن فتنه گر رو سیاه عالم باشه .مرگبر امریکا

درود بر سپاه
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر