کد خبر: ۶۳۸۶۶۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
با احکام رئیس دانشگاه آزاد صورت گرفت؛

دبیر هیئت نظارت مرکزی، عضو هیئت نظارت مرکزی و نماینده ریاست دانشگاه در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان با حکم رهبر منصوب شدند.

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکامی جداگانه‌، دبیر هیئت نظارت مرکزی، عضو هیئت نظارت مرکزی و نماینده ریاست دانشگاه در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان در استان تهران را منصوب کرد.

در احکام  فرهاد رهبر آمده است:

«حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر کلانتری

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با استناد به ماده 5 آیین‌نامه تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان، مصوب جلسه 448 مورخ 78/6/9 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان عضو هیات نظارت مرکزی منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خدای قادر متعال و بهره‌مندی از فرمایشات و رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نسبت به حضور فعال و منظم در جلسات هیات نظارت مرکزی و اجرای دقیق قوانین و مقررات مربوطه با هماهنگی «دبیرخانه هیات نظارت مرکزی» مستقر در اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی موفق و موید باشید.

فرهاد رهبر - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»

همچنین در حکم دیگر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، آمده است:

«جناب آقای دکتر محمد قربانی گلشن آبادی

مدیرکل تشکل‌های اسلامی - سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی

نظر به مراتب، تخصص و تجارت ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان دبیر هیات نظارت مرکزی منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خدای قادر و متعال و بهره‌مندی از فرمایشات و رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نسبت به تشکیل «دبیرخانه هیات نظارت مرکزی» در اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی موفق و موید باشید.

فرهاد رهبر - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی دیگر، دکتر قربانی گلشن آبادی را به عنوان نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت مرکزی بر تشکل‌های دانشگاهیان در استان تهران منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:

«جناب آقای دکتر محمد قربانی گلشن آبادی

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با استناد به بند ج ماده 4 آیین‌نامه تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان، مصوب جلسه 448 مورخ 78/6/9 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت مرکزی بر تشکل‌های دانشگاهیان در استان تهران منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خدای قادر متعال و بهره‌مندی از فرمایشات و رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نسبت به برگزاری منظم جلسات هیات نظارت، فعالسازی تشکل‌های دانشگاهی و اجرای دقیق قوانین و مقررات مربوطه با هماهنگی کامل «اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی» موفق و موید باشید.

فرهاد رهبر - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»

انتهای پیام /

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر