کد خبر: ۶۳۸۶۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۶
وبگاه صهیونیستی تاکید کرد؛

وبگاه رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حکومت ایران توانست با شیوه‌های مسالمت آمیز بحران ایجاد شده را مهار کند.

اذعان وبگاه صهیونیستی به فروکش کردن آشوب‌ها در ایران/ آشوبگران در جذب جامعه شکست خوردندبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، وبگاه «دبکا فایل» نزدیک به محافل امنیتی رژیم صهیونیستی در تحلیلی پیرامون ناآرامی‌های اخیر در ایران نوشت: اعتراض‌های سراسری که معترضان (تخریب‌گران) برای سه‌شنبه برنامه ریزی کرده بودند، به شکست انجامید و در شهر‌های بزرگ و کوچک ایران در روز گذشته هیچ اعتصابی رخ نداد و بازار‌ها همچون قبل شلوغ بود.

 اعتراض‌ها در حال فروکش کردن است، زیرا در جذب قدرتمندترین طبقات جامعه، روشنفکران، طبقه متوسط، بازاریان و دانشجویان شکست خورد.

این وبگاه با اشاره به سخنان مقام‌های عالی رتبه ایران مبنی بر کمک‌های اطلاعاتی و ... عوامل بیگانه به تخریب‌گران و ترس این عده از دستگیری به جرم خیانت ادامه داد: حکومت ایران با غلبه بر آشوب‌ها نشان داد که با به‌کارگیری شیوه‌های مسالمت آمیز اعتماد به نفس خود را در برخورد با چنین اوضاعی به‌دست آورده، به طوری‌که با گذشت سه روز، معترضان به راحتی به نقاط قرار خود در مراکز شهر‌ها می‌رفتند، اما هنگام رسیدن به مراکز مورد نظر، ناظر حضور هزاران حامی حکومت و نیرو‌های پلیس بودند.

انتهای پیام/

تاکید وبگاه صهیونیستی بر فروکش کردن آشوب ها در ایران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر