کد خبر: ۶۳۸۸۳۱۸
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵

دبیرخانه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، نامزدهای دریافت جایزه بخش های مستند، داستانی و پویانمایی این جشنواره را اعلام کرد.

اسامی نامزدهای بخش مسابقه اختتامیه جشنواره عمار اعلام شدبه گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دبیرخانه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، نامزدهای دریافت جایزه بخش های مستند، داستانی و پویانمایی این جشنواره را اعلام کرد.

 اسامی کامل نامزدهای دریافت جایزه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار به این شرح است:

بخش فیلم های داستانی:

فیلم کوتاه:

 برادری(محسن امانی)

سلفی سلفی(سید مهدی میرغیاثی)

 مادر(رضا زهتابچیان)

 همکلاسی(مجتبی حیدری)

صداها(محمدحسین امانی)

 فیلم نیمه بلند:

 سر به راه(امیر داسارگر)

خانه پنجم(رضوانه فتحی)

تک خوان(سید مهدی حسینی)

 بعد از ظهر(امیر عباس ربیعی)

 لبخند(سید مهدی حسینی)

 فیلم بلند:

 اشنوگل(هادی حاجتمند، علی سلیمانی)

 ساحل امن(کرامت پور شهسواری)

خیال نقش(احمد فیضی)

بخش  مستند 

مستند- «مدافعان حرم»:

بابایی(مظفر حسینخانی هزاوه)

 رویای خلافت(سید مجتبی خیام الحسینی)

 زخم صلیب( محمد صالحی)

 غریبه در میقان( امیر پژمان حبیبیان)

 فرزند ایران( عارف جعفری چگنی)

 نامه ها( سیده آسیه جلالی)

 عاشقان ایستاده می میرند(محسن اردستانی)

 مستند- «ملت قهرمان»

نشانی(اصغر بختیاری)

بابا آب داد(روح الله فخرو)

بر بلندای صخره‌ها(روح الله قاسمی)

روایت ریحانه(روح الله کاظمی زاده)

فاطمه(معصومه نورمحمدی)

راننده مینی بوس سرخ(سید رضا صافی)

جستجوی مطلق(علی کیوان)

 مستند - «اقتصاد مقاومتی»

جوهره(داوود شیخ)

بازی در مسکو(محسن قصودی)

کارخانه جهان(مصطفی رمضان خانی)

از صفر تا صد(امیر نصیری)

دشت آدمخوار(مصطفی شبان)

گردون همت(مرتضی مقدس)

حاصل فصل من(امیر نصیری)

برند(مجید میرزایی فراهانی)

تجارت ابدی(محسن نقی زاده)

من می مانم(فاطمه مرزبان)

عالی نسب (مهدی عوض زاده)

 مستند - «تاریخ معاصر و فتنه»

ارثیه پدری(مهدی نقویان)

 طبیب بلاد(محمد علی پور اسد)

 اولین برخورد( حمید رضا حیدری)

 آقای دادستان( محسن اسلام زاده)

گیلن باره(داوود مرادیان)

تختگاه هیچکس( مجتبی غفوری)

قائم مقام(سید محمد علی صدری نیا )

 میرزا جواد( سعید فرجی)

فوتبال تا پیروزی(محمد حسن یادگاری)

 عبور ناممکن(سید مسعود امامی)

 مستند - «نقد درون گفتمانی»

زمستان یورت(میلاد میرزا باقری)

 تلکه(مسعود کارگر)

 سوخت ما سوخت(یاسین خوش آمد زهی)

 میراث آلبرتا3(حسین شمقدری)

 ترخیص(مهدی انصاری)

 مظنه(سید رضا حسینی)

فروشنده(علیرضا بوالی)

حرام می خوریم(هادی محمدی نسب)

نفس های آخر(یاسر طالبی)

غیر انتفاعی(داود مبصری)

 مستند - «جبهه فرهنگی و سبک زندگی»

درآستانه فصل سرد(فاطمه مرز بان)

فرج الله سلحشور( محمد سعید غدیریان)

امید در برزخ(رضا سورانی)

بار دیگر زندگی( امید مدحج)

زنگ کار(هاشم مسعودی)

ابوذر ها نمی میرند(ناصر نادری)

 مستند - «بیداری اسلامی- جهانی»

حرمان(حمید عبداله زاده)

با صبر زندگی(وحید فراهانی)

قصر قند( محسن اسلام زاده)

مجاهد غریب(حمید رضا شیخی)

نار و انار( حیدر بنی حمزه)

ابراهیم(حسین احمدی)

 مستند - «جنگ نرم»

پرزیدنت آکتور سینما(محمدرضا بورونی)

محرمانه کولا( لقمان یدالهی)

تله اسکرین(مصطفی حریری)

روزهای آزادی-کنگو(وحید فرجی)

 بخش «پویا نمایی»

رقص شمشیر(وحید مباشری)

پل(نوید تنظیفیان)

 تحریرهای رود(مهدی محسنی)

 ترامپت(رسول آذرگون)

 موشک کاغذی(رسول آذرگون)

صفر در سفر(موعود شیخ بهائی)

 بخش «موشن گرافی»

خاطرات و مخاطرات(میثم حسینی)

 ارتش سایبری(امین کریمی)

 رئیس(احسان سنایی راد)

 شاه رفت(مرتضی جعفرقلی زنجانی)

 بنابر این گزارش، برگزیدگان این بخش ها امروز در اختتامیه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در فرهنگسرای بهمن، معرفی و تقدیر می‌شوند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر