کد خبر: ۶۳۹۷۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰

روزنامه یدیعوت آحارانوت نوشت در جنگ آینده میان اسراییل و لبنان، هر ساعت حدود ۱۵۰ موشک از سوی حزب الله به سمت فلسطین اشغالی شلیک خواهد شد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه یدیعوت آحارانوت به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی نوشت در جنگ آینده میان اسراییل و لبنان، هر ساعت حدود 150 موشک از سوی حزب الله به سمت فلسطین اشغالی شلیک خواهد شد.

بر این اساس، پایگاه خبری العهد لبنان نوشت: «الکس فیشمن» تحلیلگر امور نظامی روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارانوت» گفت «اسرائیلی ها» باید رقم 3 تا 4 هزار موشک را به یاد داشته باشند؛ زیرا این رقم، تعداد موشک هایی است که طی 33 روز جنگ دوم لبنان، به سمت «اسرائیل» (فلسطین اشغالی) شلیک شد. این رقم همچنین نشان دهنده تعداد موشک هایی است که طی 51 روز عملیات «صخره سخت» از نوار غزه، شلیک شد.

وی افزود این رقم، تعداد موشک هایی است که در جنگ آینده، نه در یک ماه، بلکه در یک روز، از لبنان شلیک خواهد شد؛ یعنی هر ساعت، حدود 150 موشک.

این تحلیلگر امور نظامی در ادامه گفت «دقت و قدرت این موشک ها این بار بیشتر خواهد بود» و با بردی بیشتر به همه مناطق «اسرائیل» (فلسطین اشغالی) خواهد رسید.

فیشمن تاکید کرد این یک سناریو یا کابوس خیالی نیست، بلکه نتیجه مطالعات حرفه ای ارتش، و خطرناک ترین رویارویی است.

انتهای پیام/

وحشت صهیونیست ها از جنگ آینده با حزب الله

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر