کد خبر: ۶۳۹۷۴۶۵
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خبر داد؛

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از رفع کمبودهای زیرساختی رشته اتومبیلرانی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در حاشیه برگزاری رقابت های دریفت قهرمانی کشور با بیان اینکه اتومبیلرانی خوزستان چند سال گذشته از نگاه فدراسیون همیشه جز 3 استان برتر کشور بود بیان داشت: جز معدود استان هایی هستیم که میزبانی مسابقات قهرمانی کشور را تقبل نمودیم.

وی تصریح کرد: عملکرد بسیار خوب اتومبیلرانی استان در سطح کشوری و بین المللی ما را سبب شد تا اعتبار خوبی برای زیرساخت های این رشته اختصاص دهیم.

حیدری اذعان داشت: با توجه به درخشش ورزشکاران استان سعی می کنیم بزودی یک پیست کاملا استاندارد در اهواز دایر کنیم تا مشکلات اتومبیلرانی استان کاهش یابد.

این مقام مسئول سطح کیفی این رقابت ها و عملکرد شهاب پیشانی دار به عنوان برترین اتومبیلران کشور اشاره و اظهار کرد: حضور یک ورزشکار خوزستانی از کشورمان برای اولین بار در رقابت های جهانی نشان دهنده سطح فنی بالا اتومبیلرانان استان است.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در ادامه گفت: ما نیز در کنار سایر ورزشکاران استان تلاش می کنیم تا نواقص و معایب تمامی رشته های ورزشی برطرف شود تا شاهد درخشش هر چه بهتر بچه های خوزستان در میادین مختلف باشیم.

افشین حیدری در پایان ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان افزود: استقبال پرشور از مسابقات اتومبیلرانی نشان می دهد اگر سرمایه گذاری خوبی در رشته هایی به غیر از فوتبال انجام شود می توان اوقات فراغت جوانان را از طریق ورزش پر کرد.

فراهانی، رییس کمیته دریفت فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری به افزایش سطح کیفی رقابت ها نسبت به مرحله قبل اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه هیات خوزستان در برپایی این رقابت ها به خوبی عمل کرد و اعتماد ما را برای برگزاری مسابقات در استان های سراسر کشور بیش تر کرد.

وی در ادامه گفت: اتومبیلرانی خوزستان در یک دهه اخیر عملکرد قابل قبولی داشته و روز به روز در حال پیشرفت است. با توجه به ظرفیت های این استان و هماهنگی هایی که از قبل به وجود آمد صلاح دانستیم مرحله چهارم این رقابت ها را در اهواز برگزار کنیم که خوشبختانه با استقبال بی نظیر مردم همراه بود.

این مقام مسئول بیان داشت: آینده اتومبیلرانی کشور بسیار روشن است و با توجه به نفراتی که در تیم های ملی در اختیار داریم می توان شاهد درخشش بیش تر ورزشکاران مان در مسابقات آسیایی و حتی جهانی بود.

انتهای پیام/گ

کمبودهای زیرساختی اتومبیلرانی رفع می شود

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی