کد خبر: ۶۳۹۸۰۶۹
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰

مدیر کل اقتصاد و دارایی استان گفت : 731 هزار نفر در استان خراسان شمالی مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند .

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بجنورد؛ رضا بهمن پور مدیر کل اقتصاد و امور دارایی استان با اشاره به واریز سود سهام عدالت برای 731 هزار نفر در استان خراسان شمالی گفت : سود سهام عدالت فقط به افرادی تعلق می گیرد که براساس اطلاعیه های قبلی به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و به عنوان مالک سهم مشخص شده اند.

وی با بیان این که سود سهام عدالت در سه مرحله تا پایان سال به حساب افراد واریز خواهد شد ، افزود : سود سهام عدالت برای افرادی که سهام عدالت آنها کامل و 10 میلیون ریال بوده از جمله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، یک میلیون 500 هزارریال است که درسه مرحله شامل هر مرحله 500 میلیون ریال واریز می‌شود .

بهمن پور اظهار کرد : برای سایر افراد که سهام عدالت آنها حدود 470 هزار تومان است و هنوز تکمیل نشده این سود حدود 75 هزار تومان محاسبه شده و در سه نوبت هر نوبت 250 هزار ریال واریز خواهد شد.

وی با اشاره به این که سهام داران، سود سهام عملکرد سال گذشته خود را دریافت خواهند ، گفت : سهامداران به شرط اینکه شماره حساب شبای خود را در سامانه سهام عدالت وارد کنند مشمول دریافت سود سهام عدالت می شوند.

وی از مردم خواست : اگر سوالی در این زمینه دارند با تلفن مرکز پاسخگویی سهام عدالت به شماره 83338-021  و یا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir   در میان بگذارند.

انتهای پیام/آ

731 هزار نفر در استان خراسان شمالی سود سهام عدالت می گیرند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی