کد خبر: ۶۳۹۸۱۱۱
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
طی ۲۴ ساعت گذشته؛

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی استان، یک تن و ۱۷۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف شد.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سردار احمد علی گودرزی فرمانده نیروی انتظامی استان فارس اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیری مواد مخدر را به شهر شیراز انتقال دهند.

وی ادامه داد: مأموران با انجام کار‌های اطلاعاتی و پلیسی محل تردد قاچاقچیان را در محور فیروزآباد - شیراز شناسایی و پس از اعزام به محل مورد نظر، یک دستگاه تریلی را توقیف کردند که در بازرسی از آن ۶۷۲ کیلوگرم حشیش کشف و یک نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس اضافه کرد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان لامرد از خبری مبنی بر نگهداری مقادیری مواد مخدر در منزلی واقع در یکی از روستا‌های این شهرستان، مطلع شدند.

وی تصریح کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از پارکینگ ساختمان و همچنین خودرو پژو ۴۰۵ پارک شده در آن مکان، ۴۵۰ کیلوگرم تریاک کشف و یک نفر را نیز دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان ممسنی مطلع شدند فردی در منزل خود اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر می‌کند.

سردار گودرزی گفت: بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان ۵۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس افزود: در این خصوص نیز یک نفر متهم شناسایی و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: استان فارس محل ناامنی برای قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خواهد بود و مأموران نیروی انتظامی استان بر اساس قانون با اینگونه افراد برخورد می‌کنند.

انتهای پیام/ن

کشف مواد مخدر در استان فارس

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی