کد خبر: ۶۳۹۸۳۹۷
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳

رئیس پلیس راه استان اردبیل از وجود 28 دوربین ثبت تخلفات در محورهای و جاده های استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، سرهنگ سیدحجت فتاحی، رئیس پلیس راه استان اردبیل با اشاره به اینکه در حال حاضر 28 دوربین ثبت تخلفات در محورها و جاده‌های استان اردبیل وجود دارد، افزود: این دوربین‌ها تخلفات و سرعت‌های غیرمجاز را ثبت می‌کنند که از طریق این دوربین‌ها امسال این تعداد راننده که سرعت غیرمجاز داشتند شناسایی و برگه جریمه از طریق پست به این رانندگان ارائه شد.

وی افزود: در 9 ماهه امسال اعمال قانون برای 4 هزار و 193 راننده که سرعت غیرمجاز داشتند انجام شد که این سرعت از طریق دوربین‌های ثبت تخلفات محورها و جاده‌های استان اردبیل ثبت شد.

رئیس پلیس راه استان اردبیل تصریح کرد: از رانندگان تقاضا داریم سرعت مجاز در جاده‌های استان را رعایت کنند چرا که جاده‌های استان تحت پوشش دوربین‌های ثبت تخلفات قرار دارند و رانندگان فکر نکنند که زمانی که پلیس راه در جاده‌ها حضور ندارد می‌توانند با سرعت غیرمجاز حرکت کنند بلکه تمام اعمال و رفتار رانندگن در محورها توسط دوربین‌های ثبت تخلفات رسیدگی می‌شود.

فتاحی گفت: یکی از عوامل اصلی تصادفات در جاده‌های استان سرعت غیرمجاز بوده که نیاز است رانندگان در این زمینه هوشیاری لازم را داشته باشند و متناسب با وضعیت جاده‌ها و محورهای استان سرعت مطمئنه را مبنای کار قرار دهند.

وی بیان کرد:‌ در حال حاضر جریمه برای رانندگانی که سرعت غیرمجاز دارند اعمال می‌شود به طوری که برای رانندگانی که بیش از 50 کیلومتر از حد مجاز سرعت داشته باشد 200 هزار تومان جریمه و رانندگانی که بیش از 30 کیلومتر از حد مجاز سرعت داشته باشند 60 هزار تومان جریمه اعمال می‌شود.

انتهای پیام/ح

اعمل قانون برای بیش از 4 هزار راننده متخلف در اردبیل

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر